Adel Taarabt piłkarzem sezonu według czytelników

W trwającym od końca sezonu do dnia dzisiejszego głosowaniu zadecydowaliście, ze na tytuł najlepszego piłkarza Queens Park Rangers w sezonie 20011/2012 zasłużył Adel Taarabt.

Marokańczyk, pomimo słabszej formy na początku rozgrywek, późniejszymi występami najwyraźniej zaskarbił sobie sympatię czytelników QPR Polska i plebiscyt zakończył na pierwszym miejscu gromadząc 29% głosów.

Drugą lokatę zajął najbardziej znany zawodnik The Hoops Djibril Cisse. Mało grający, ale strzelający niezwykle ważne bramki Francuz otrzymał 25% wyrazów poparcia.

Podium z 18% zamyka waleczny Szkot Jamie Mackie, który pokonał kontuzję, następnie rywali do miejsca w pierwszym składzie, a później kilku bramkarzy w Premier League.

Poza pierwszą trójką znaleźli się dobrze broniący Paddy Kenny 14%, filar obrony Taye Taiwo 9% i uznany za najlepszego zawodnika w oficjalnych plebiscytach Clint Hill 5%.

Zapraszamy do udziału w nowym głosowaniu. Tym razem pytanie brzmi: Kto zostanie nowym kapitanem QPR. Ankietę znajdziecie po prawej stronie pod modułem facebooka.

Podziel się wpisem:

 • Abisyńczyk

  Klawo 😉

 • Radek

   jak dla mnie słusznie 🙂

 • Busby

  Moim faworytem był Mackie, na drugim Kenny. Co do Taarabta mam mieszane uczucia, ale myślę, że jest do obronienia.

 • Viking

  Taraabt zdobył najwięcej głosów z pewnością za grę w Championship, gdzie był niekwestionowanym liderm drużyny. W Premier League mocno rozczarował, ale winą za słabą grę na początku sezonu obarczyłbym Warnocka i Bartona z wiadomych przyczyn. Tak naprawdę ciężko wskazać jednoznacznie najlepszego zawodnika, gdyż zespół i zawodnicy grali bardzo nierówno i niczym wielkim się nie popisali. Z pewnością najsolidniej prezentował się Mackie, zawsze waleczny, ambitny i widoczny.

 • Superjurek

  Nie będę przypominać na kogo głosowałem, ale uważam, że biorąc pod uwagę cały sezon Taarabt nie zasłużył na to wyróżnienie.