Akademia QPR w Concorde CLUB

„Musimy mieć najlepszych trenerów, ale oni muszą działać w najlepszym środowisku”. Tak stwierdził  Richard Allen. Akademia QPR została właśnie przeniesiona do Concorde Club w Cranford, gdzie będzie możliwość korzystać z doskonałych udogodnień szkoleniowych, sal  lekcyjnych, pomieszczeń biurowych, sal do ćwiczeń siłowych i fizjoterapii.

Ruben Emir Gnanalingam, jeden z głównych akcjonariuszy QPR, prezes Philip Beard  oraz szef Akademii Richard Allen osobiście wizytowali wszystkie obiekty sportowe i boiska.

„Chcemy mieć elitarne środowisko, gdzie chłopcy naprawdę będą mogli  się rozwijać” powiedział Allen, po zakończonej wizycie w Cranford.

Concorde Club w swojej infrastrukturze posiada boiska o najwyższej jakości nawierzchni, odpowiednie szatnie dla grup młodzieżowych. Daje to możliwość pracy większej liczbie trenerów i dokładnej analizie młodych Rangersów.  Klub musi też mieć pewność, nie tylko co do rozwoju piłki nożnej, ale  również  będzie w stanie zapewnić  odpowiedni  rozwój  edukacji  wśród nastolatków. Posiadanie takich właśnie  warunków jest kluczem do wprowadzenia graczy do profesjonalnego systemu szkoleniowego.

Klub już  wprowadził  dni otwarte, które  służą do  uruchamiania programów na poziomie 12 lat,  ci chłopcy będą  przyjeżdżać  i oglądać  jak to jest być częścią  akademii QPR.  Drużyna U-14 przybyła na nowe obiekty  po raz pierwszy w  poniedziałek, drużyny  U-15 i U-16 zaczną pierwsze treningi  we wtorek i czwartek po południu.

Tony Dormer,  prezes klubu Concorde  powiedział: „Cieszymy się z możliwości powitania na naszych obiektach  akademii QPR,  po wspólnych dyskusjach  QPR uznał  standard naszych obiektów”

Pierwszy krok do prawidłowego funkcjonowania  profesjonalnego klubu piłkarskiego został zrobiony. Oby takich kroków było więcej.

Podziel się wpisem:

 • superjurek

  Przyszłość maluje się w różowych kolorach :). Może znowu przyjdą takie dni, że będę dumny z QPR. Marzy mi się, aby Queens Park Rangers zdobył… Nie powiem głośno. W 1976 był o włos.

 • jarek1

  Jurku opracowuję tekst, który mówi o następnych krokach naszego klubu 🙂

  • superjurek

   Oby były to kroki w marszu na szczyt, jak nasi himalaiści dzisiaj.

 • Super że zabrałeś się za sprawdzanie naszego zaplecza. Tego właśnie brakowało na stronie 🙂

 • kolaqpr

  Brawo!Brawo!
  W końcu jakieś pozytywne wieści.Nie mogę się doczekać debiutu za parę lat(oczywiście w PL)wychowanków.
  Pamiętajmy że profesjonalna szkółka to nie tylko zaplecze dla QPR ale też możliwość transferowania i zarabiania pieniędzy na piłkarzach-chociaż mam nadzieje że sytuacja finansowa klubu na to nie pozwoli i w przyszłości 70% kadry będą stanowili wychowankowie a to byłby ewenement na szeroką skalę.
  Oj chyba trochę mnie poniosło…:)
  Rozumiem że tekst jest od Jarka -to w takim razie szacun za temat-czekam z niecierpliwością na część dalszą 🙂

 • kolaqpr

  For SuperJurek-faktycznie.Cały czas poznaje stronę i dopiero teraz zauważyłem że pod tytułem jest autor.
  To tym bardziej szacun za tyle tekstów dla Jarka oraz pozostałych osób piszących.
  A z resztą szacun dla was wszystkich że jesteście i kibicujecie 🙂

 • Abisyńczyk

  Git wieści z Loftus Road 😉

 • Łukasz

  Witajcie, dlaczego nie mogę pisać komentów w shoutboxie? Jest napisane '' This PC was blacklisted'' ???

  • Musiałeś się czymś wybitnie zasłużyć 🙂

 • QPR23

  Tak, wiem dawno mnie nie było ale miałem trochę obowiązków i dlatego z radością wracam tutaj na tą stronę 🙂

  No nie powiem, jestem zadowolony z tego kroku 🙂 Mam nadzieję, że ta akademia wykształci nam za kilka lat wychowanków, ludzi zżytych z klubem, ale także takich na których będzie można zarobić kasę z transferu 🙂

 • Łukasz

  Witajcie! Jestem surrealista ( Adam Łukaszewski) i chcę wrócić na stronę oraz proszę o przywrócenie mi możliwości pisania komentów w shoutboxie 🙂
  Teraz ogarniasz, Busby 🙂 ?

 • Abisyńczyk

  Koleś wraca jak rozwolnienie. Masakra !!!