Christopher Samba oficjalnie w QPR

Christopher Samba po przejściu testów medycznych podpisał czteroipółletni kontrakt z QPR. Obrońca ostatnio występował w Anzhi Makhachkala gdzie rozegrał 23 spotkania strzelając 3 gole. Boss Queens Park Rangers nie krył zadowolenia z transferu zawodnika, wychwalając go podczas wywiadu.

Redknapp:
„Tony ciężko pracował by ściągnąć Christophera. Rozmawiałem z nim miesiąc temu i zapytał mnie kogo chciałbym w zespole po odejściu Ryana.”

„Powiedziałem, że sprowadzenie ich raczej nie jest możliwe, ale skoro chce nazwisk to podałem mu listę, jednym z zawodników był właśnie Samba.”

„Później dowiedziałem się, że pracuje nad pozyskaniem Christophera. To było fantastyczne.”

„Chris jest nam bardzo potrzebny. Świetny w powietrzu, szybki, silny, sprawdza się w obu polach karnych. To jest prawdziwy środkowy obrońca.”

Samba:
„Jestem zachwycony powrotem do Premier League. To jest najlepsza liga na świecie.”

„Niestety wiele rzeczy nie poszło po myśli drużyny, jednak jest jeszcze sporo czasu do końca sezonu i jestem pewien, że uda nam się z tego wydostać.”

„Klub jest bardzo ambitny i wiem, że gra tutaj będzie dla mnie wyzwaniem.”

„Nie przyszedłbym tutaj, gdybym nie wierzył w utrzymanie.”

Samba będzie występował z numerem 5 na koszulce.

Podziel się wpisem:

 • Viking

  Świetny transfer, choć mocno będzie nas kosztował, zwłaszcza jego tygodniówka. Miałem nadzieję, że przyjdzie do nas wcześniej ale nietety poszedł do Anży. Koniecznie trzeba kupic jeszcze drugiego dobrego stopera bo sam się nie rozdwoi.

 • Abisyńczyk

  Viking, skończ z tym wiecznym malkontenctwem 😉

  • Viking

   O tym to sam zadecyduje, OK? A poza tym, to co tu było malkontenctwem, bo nie rozumiem o co biega?

 • jarek1

  Klasa transfer, ale jeszcze jeden podobny musi być 🙂

 • superjurek

  Widać z tego, że Fernandesowi zależy na QPR i nie żałuje kasy. Były podczas ostatniego meczu jakieś informacje, że chce zostawić QPR. Nawet trochę się przestraszyłem, ale wiem też, że ma wielkie plany na przyszłość z których nie zrezygnuje. Więc spoko.