De Jong na liście życzeń Hughesa?

Z kolejnym dniem napływają nowe plotki. Tym razem według The Daily Mirror szkoleniowiec QPR zainteresowany jest pozyskaniem pomocnika Mistrza Anglii Nigela de Jonga. Hughes szuka swojej okazji w nadchodzących transferach Manciniego, który planuje zasilić linię pomocy, a co za tym idzie de Jong musiałby zacięcie walczyć o miejsce w składzie. Można powiedzieć, że już w poprzednim sezonie rywalizacja stała na wysokim poziomie. Nigel w barwach City rozegrał zaledwie 21 spotkań w Premier League często ustępując miejsca Yaya Toure i Garethowi Barremu. Mancini wciąż jednak widzi braki w swoim zespole i kolejne transfery mogą pozbawić De Jonga miejsca w składzie. Takie informacje stawiają Hughesa w gotowości, który chciałby ponownie współpracować z Nigelem, tyle, że tym razem na Loftus Road.

Podziel się wpisem:

 • Viking

  Świetny zawodnik przydałby sie nam, zresztą pasowałby do zespołu dużo fauluje i łapie kartki. Ale nie wierze w ten transfer, po pierwsze de Jong to świetny defensywny pomocnik i z pewnością ma aspiracje grać w klubie z pierwszej "szóstki", po drugie cena bedzie wysoka i pewnie nie na naszą kieszeń.

  • Superjurek

   Może i my powalczymy o pierwszą szóstkę ?

   • Abisyńczyk

     Mam taką nadzieję 😉 Ale poważnie mówiąc, jeśli w przyszłym sezonie na koniec znajdziemy się powiedzmy w pierwszej ósemce to będzie wielki sukces. Ja raczej obstawiam miejsca od 10 do 12 dla The Hoops.

 • Busby

  Gdy przeczytałem tytuł pomyślałem, ze chodzi o Siema de Jonga i się zdziwiłem, ale chyba za bardzo czekam na ofensywnego pomocnika. Nigel to klasowy zawodnik, a stosunki z City też najwyraźniej są niezłe, więc jezeli będą się wzmacniać i Holender stanie się niepotrzebny, to może dorzucą coś do tygodniówki.