Derry: To było fantastyczne.

Shaun Derry był jedną z najszczęśliwszych osób po wczorajszym spotkaniu w ekipie Rangersów. Doświadczony pomocnik w końcu wpisał się na listę strzelców, rozpoczynając gonitwę za wynikiem podczas środowego wieczoru. Był to pierwszy gol Anglika od ponad 5 lat. Derry był naprawdę zaskoczony umieszczając piłkę w siatce, szczególnie, że dokonał tego podczas spotkania z tak wymagającym rywalem i w tak ważnym momencie sezonu…

Wydawało się, iż Rangersi przegrają kolejne spotkanie gdy do 77 minut Liverpool wciąż prowadził 0:2. Jednak gdy Derry skierował głową piłkę do siatki, QPR ponownie uwierzyło w swoje możliwości i za sprawą trafień Cisse oraz Mackiego w 90 minucie, R’s zatrzymali komplet punktów na Loftus Road.

„To był bardzo ważny gol, dzięki niemu wróciliśmy do gry – to było fantastyczne.”

„Przy wyniku 0:2, każdy spisywał nas na straty – prawdopodobnie nie tylko wczoraj ale przez większą część sezonu. Jednak pokazaliśmy nasz charakter, i nie zamierzamy na tym poprzestać.”