Djibirl Cisse oficjalnie w QPR!

Przed sezonem włoscy dziennikarze zapowiadali, że Djibril Cisse i Miroslav Klose stworzą w Lazio jeden z najgroźniejszych duetów ligi. Ten pierwszy regularnie jednak zawodził. W rezultacie coraz głośniej mówiło się, że niebawem były gracz Liverpoolu opuści Stadio Olimpico.  Francuski piłkarz najchętniej wrócił by na wyspy i tak też się stało. Ostatecznie wybrał ciekawą oferte beniaminka Premier League QPR …

Kilka dni temu oficjalna strona QPR poinformowała, że Cisse będzie występował na Loftus Road. – Bardzo cenię tego napastnika. Śledziłem jego poczynania przez wiele lat i zawsze byłem pod wrażeniem gry Francuza – przyznał trener QPR Mark Hughes. 

Cisse  ma sobą gre w takich drużynach jak : Auxerre , Liverpool ( z którym zdobył lige Mistrzów w 2005 roku ) Olympique Marsylia , Sunderland , Panatinaikos i Lazio .

Angielski klub z Londynu zapłacił za niego 4 mln Funtów .

Podziel się wpisem:

  • Dobry ruch Cisse. W Lazio wcale nie tworzył duetu napastników z Klose. Djib przeważnie grał takiego fałszywego napastnika, lewoskrzydłowego co kompletnie do niego nie pasuje. Stąd tylko 1 bramka w lidze (ostatnio strzelił Milanowi w Pucharze Włoch, oraz 3 bramki w LE) i bodajże 6 asyst(bardzo dobry wynik jak na napastnika).

    Jeżeli Cisse będzie grał tam gdzie lubi, czyli na typowym napastniku (dużo dośrodkowań, piłek w uliczke – to uwielbia Francuz) to będzie naprawdę ok.

  • Kan

    Bardzo dobry ruch jeśli chodzi o jego dalszą kariere Cisse świetnie potrafi się ustawić i ruszyć szybko do piłki jest to środkowy napastnik śilny fizycznie i zmieniajacy fryzurki co mecz heh 🙂 No myśle, że do końca sezonu ustrzeli 10 goli 😉

  • Abisyńczyk

    Miejmy taką nadzieję i oby się ona spełniła 🙂