Djiblir Cisse zawieszony na cztery spotkania.

Tak jak należało się tego spodziewać Djiblir Cisse został zawieszony za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu z Sunderlandem. Brutalny faul na Fraizerze Campbellu zaowocował wykluczeniem na cztery spotkania.

Co prawda, zwykle kara w takich przypadkach ogranicza się do trzech meczów, jednak w związku z tym, iż jest to druga taka sytuacja w tej rundzie, piłkarzowi dołożono jeszcze jedną kolejkę pauzy.

W sumie, napastnika nie zobaczymy w konfrontacjach z Arsenalem, Manchesterem United, Swansea City oraz West Bromwich Albion.

Ciężko jest skomentować nieodpowiedzialne zachowanie tak doświadczonego zawodnika. Cisse miał być wielkim wzmocnieniem i oczywiście w kwestii gry nie wiele mu można zarzucić, jednak na myśl, iż piłkarz sam wykluczył się aż z 7 spotkań w tej rundzie kibicom QPR opadają ręce. Myślicie, że klub powinien dodatkowo ukarać Francuza?

Podziel się wpisem:

 • Abisyńczyk

  Krótko i na temat – POWINIEN.

 • Toma

  Pewnie go nie ukarają żeby nie psuć jeszcze bardziej atmosfery w zespole

 • rumbi

  Powinien zostać ukarany. To co robi jest na szkodę zespołu. Strzela bramki, jest waleczny, ok. Ale nic nie tłumaczy takiego zachowania. Myślę, że jeśli znajdziemy się w Championship to w dużym procencie z jego winy. Osłabił drużynę i tyle.

 • Abisyńczyk

  Nie przesadzajmy – nie tylko z jego winy 😉

 • Busby

  Nie tylko, jasne, ale ma spory udział. Jeżeli dobrze pamiętam to gdy dostał kartkę z Wolves prowadziliśmy, a skonczyło sie na 1:2. Dalej wypadł na kluczowe dla nas spotkania z Blackburn, Fulham i Evertonem. Teraz wyleciał przy 1:0 gdy była jeszcze szansa na wyrównanie i nie zagra gdy będziemy najbardziej go potrzebować. Do tego SWP jest nie w formie, więc zabraknie elementu dynamicznego.

 • Viking

  Zachowanie nieodpowiedzialne wręcz debilne, ale zauważyłem pewną zależność im głupsza fryzura tym głupsze zachowanie na boisku…patrz Mario