Djibril Cisse blisko QPR

Jak donoszą wspólnym głosem angielskie i włoskie media Djibrilowi Cisse bardzo zależy na przeprowadzce do QPR. Francuski obieżyświat nie jest szczęśliwy w stolicy Itallii i z chęcią znów pojawiłby się na boiskach Premier League (na których, jak twierdzi, czuje się najlepiej).

Trener Rangersów, Mark Hughes potwierdza, iż klub prowadzi negocjacje w sprawie pozyskania zawodnika. Do zakończenia okna transferowego pozostało już niewiele czasu i obie strony liczą na rychłe osiągniecie porozumienia.

Djibril Cisse w trakcie swojej kariery reprezentował barwy Auxerre, Liverpoolu, OM, Sunderlandu, Panathinaikosu i Lazio. Czy jego następnym przystankiem będzie QPR, przekonamy się dosłownie na dniach.

Podziel się wpisem:

 • Viking

  Zdecydowanie najlepiej prezentował się w Auxere w kolejnych klubach było coraz gorzej. Mam nadzieje że w QPR odnajdzie formę z francuskiego klubu, oby.

 • superjurek

  Cisse jest już w QPR.

 • PLfan18

  Do Viking. Nie prawda. Cisse będąc graczem Panathinaikos-u strzelił 47 goli w 61 meczach. Miał jeszcze epizod w PL w Sunderlandzie gdzie strzelił 10 bramek.

 • Abisyńczyk

  Oby zakup tego zawodnika pomógł QPR w spokojnym utrzymaniu miejsca w PL. Życzę tego sobie, wszystkim fanon QPR w Polsce no i oczywiście piłkarzom, trenerom i kibicom QPR w Anglii i na całym świcie. Dość pałętania się po niższych ligach. Niech QPR zagości tam gdzie jego miejsce!!!

  • superjurek

   W oczekiwaniu na to właściwe miejsce już z lekka posiwiałem,

   ale mam nadzieję, ze nadszedł właściwy czas na marsz w górę.

 • Abisyńczyk

  Będzie dobrze Superjurku 🙂