Dyer zostanie na kolejny rok

Pomocnik QPR Kieron Dyer podpisał z zespołem nowy kontrakt, na zasadzie którego zostanie na Loftus Road przez kolejny rok. 33-latek doznał poważnej kontuzji w pierwszym meczu sezonu i od tamtej pory nie wybiegł na boisko. Mark Hughes przyznał jednak, iż doświadczenie jakie posiada Dyer może się przydać w walce na boiskach Premier League i Kieron powinien otrzymać jeszcze jedną szansę. Zawodnik zawarł umowę w ramach której będzie zarabiał wyłącznie będąc zdolnym do gry. 

Akos Buzsaky, Clint Hill oraz Radek Cerny otrzymali propozycje nowych kontraktów.

Zespół postanowił także nie przedłużać współpracy z następującymi zawodnikami: Peter Ramage, Danny Gabbidon, Danny Shittu, Fitz Hall, Gary Borrowdale, Lee Cook, Rowan Vine oraz Patrick Agyemang i opuszczą oni drużynę wraz z końcem kontraktu.

Podziel się wpisem:

 • Abisyńczyk

   Opuszczającym QPR życzę dalszej, owocnej kariery piłkarskiej 🙂

  • Superjurek

   Jak rozumieć Twój komentarz bo przecież Dyer zostaje w klubie. Poczekam aby takie życzenia złożyć Bartonowi. Coś mówi mi jednak mówi, że szybko to nie nastąpi.

   • Toma

    Pod reklamą jest dalsza część newsa z zawodnikami którzy opuszczą zespół w następnym miesiącu.

    • Superjurek

     Dzięki. Najpierw przeczytałem pod reklamą, a jak przyszło co do czego to już zapomniałem.  Czyżby to już skleroza?

 • Viking

  Szkoda, że do grona opuszczających nie dołączył Bartooon, wielka szkoda…tak, należy pozbyć się balastu a w ich miejsce dokonać dobrych transferów młodych zawodników (Moses, Hoilett…) bo jak do tej pory to Hjus kupuje zwłaszcza weteranów…Dyer się nie przyda, długo nie grał a ma już swoje lata…nie da rady. Gomesowi stanowcze nieeeeeeeee, ma być Given ewentualnie poganiacz wielbładów Al Absi.