Fabio do QPR, Taiwo do Benfiki?

Niedawno pojawiły się informacje o kolejnym celu transferowym Marka Hughesa. Tym razem miałby to być obrońca Manchesteru United Fabio da Silva. Brazylijczyk łączony jest z QPR na zasadzie rocznego wypożyczenia. Początkowo 21-latek miał udać się do Benfiki. Jednak gdy pojawiła się możliwość kontynuowania występów w Premier League Fabio postanowił jeszcze przemyśleć sprawę. Jak uważa piłkarz, ogrywanie się na boiskach Premiership ułatwiły by mu przyszłą walkę o pierwszy skład w zespole Czerwonych Diabłów. Mark Hughes stara się uzupełnić swoją linię defensywną przed zbliżającym się sezonem i wygląda na to, że Fabio pasowałby do jego planów.

Media podają także, iż nasz obecny lewy obrońca Taye Taiwo rozmyśla nad przeprowadzką, a jego celem jest właśnie klub z Portugalii. Prawdopodobnie chciałby uniknąć walki o pierwszy skład przy transferze młodego brazylijczyka.

„Jeśli Benfica zdecyduje się podpisać ze mną kontrakt na nadchodzący sezon, będę im wdzięczny za zainteresowanie moją osobą.”

„Chcę się rozwijać z każdym rokiem i zamierzam wypełniać ten plan w kolejnym roku. Benfica byłaby świetnym miejscem do udoskonalenia mojej gry i umiejętności.”

Podziel się wpisem:

 • Superjurek

  Robi się coraz ciekawiej. 

 • Viking

  Wkurzył mnie ten Taiwo, wyciągneliśmy go z rezerw, przygarneliśmy a ten teraz nie chce u nas grać . "Benfica byłaby świetnym miejscem do udoskonalenia mojej gry i umiejętności.” Tak jakby u nas nie mógł się rozwijać. Albo chce czmychnąć bo boi się rywalizacji, albo już wcześniej chciał odejść dlatego sprowadzają tego małego Fabia. W każdym bądź razie nie podoba mi sie jego zachowanie, a jeszcze nie tak dawno gadał, że nie chce wracać do włoch, marzy mu sie dalej gra w QPR.

 • Busby

  To jest właśnie pytanie czy Taiwo chce odejść gdyż planują ściągnąć kogoś na jego pozycje, czy planują ściągnąć kogoś na jego pozycje gdyż Tajwo chce odejść. W pierwszej sytuacji jeszcze można go zrozumieć, ale też uważam, że niepotrzebnie gadał o tym jak bardzo chce zostać i jak dobrze się tu czuje.

 • Pawel222

  Fabio…? przecież on gra kapuchę w United a Taiwo sam zaapelował że woli zostać w QPR … zgadzam się z Busby. 🙂