Fernandes ujawnia plany na przyszłość

Właściciel Queens Park Rangers Tony Fernandes przekazał jasną wiadomość do swoich zawodników po porażce 2:0 z Evertonem: „Będę siekać każdego, kto nie jest przywiązany do klubu i jego przyszłości”.

Tony dał upust swojej frustracji wczoraj na Twitterze mówiąc: „Dla mnie już jest do końca jasne, kto jest zaangażowany, a kto nie. Będę robił wielkie sprzątanie w klubie i mam już do tego odpowiednie nastawienie. Dużo się zmieni. „

Jego wcześniejszy wpis mówi natomiast o nastawieniu zawodników: „Poszedłem do szatni po meczu. Rozmawiałem z drużyną. To oczywiste, kto i jakie popełnił błędy. Ostatnim człowiekiem który opuścił pomieszczenie był Christopher Samba”.

W frustrację po klęsce zespołu, który wykazał brak walki oraz ambicji podczas ostatniego meczu, popadł także trener. QPR został praktycznie zdegradowany, a szkoleniowiec nie krył się z miażdżącą krytyką względem swoich zawodników, kwestionując ich talent, umiejętności oraz zaangażowanie w grę.

Podziel się wpisem:

 • superjurek

  „Będę siekać każdego, kto nie jest przywiązany do klubu i jego przyszłości”.
  Mam odpowiednie noże i z chęcią mu podrzucę :).

  • snisyl

   a ja maczety i takie tam , zrobimy im z 4 liter jesień średniowiecza

 • kolaqpr

  No to się w końcu zacznie…

 • Viking

  Szkoda, że zareagował jak już pozamiatane, gdyby zrobił to odpowiednio wcześniej może uniknęlibyśmy degradacji.

 • jarek1

  Widać, że nie tylko Polak mądry po szkodzie 🙂

 • QPR

  Nie sądzę,że wcześniejsze "zamiatanie" uratowałoby QPR.W mojej opinii takiemu sprzątaniu sprzyja tylko spadek.Rangersi popełniali duże błędy już od samego awansu do Premier League,teraz jeśli spadną (a raczej tak będzie) to przy ewentualnym powrotnym awansie będą wiedzieli co robić,a czego nie.

  • superjurek

   A czy możesz napisać jakie Twoim zdaniem były to błędy ?

 • QPR

  Proszę bardzo-otóż to co wiecie na pewno,wielkie pensje dla graczy,którzy na nie nie zasługują,po drugie masowe ściąganie graczy do zespołu (logika "przewietrzymy zespół od góry do dołu-będzie dobrze") i to tyle według mnie-po prostu futbol pokazuje od lat,że tak wielka aktywność na rynku transferowym kończy się źle.

  • superjurek

   Zapytałem myśląc że doszukałeś się czegoś co pominęliśmy tutaj, wspólnie doszukując się przyczyn upadku QPR. Dzięki że odpowiedziałeś.