Getafe vs Rayo Vallecano 0:1 – Katastrofa na Coliseum [bramki]

W rozegranym dzisiaj o 12:00 spotkaniu, Getafe dosyć niespodziewanie poległo w potyczce z lokalnym rywalem, Rayo Vallecano. Wynik już na samym początku meczu ustalił Michu, w czwartej minucie strzałem głową pokonując Moyę. Porażka ta skazuje Azulones na odsiadkę w dolnych rejonach tabeli i nie nastraja optymistycznie przed konfrontacją z Espanyolem.

O samym meczu należałoby (z perspektywy kibica) jak najszybciej zapomnieć. Getafe mimo, iż wystawiło ofensywnie usposobioną jedenastkę, nie potrafiło skutecznie zaatakować, a na szczególną uwagę zasługuje tu kwestia Daniego Guizy, który w końcu otrzymał szansę gry od pierwszej minuty i jej nie wykorzystał.
Targaną kontuzjami linie defensywną ciężko w pełni winić za porażkę, choć po za utratą bramki, obrona zasypiała jeszcze kilkukrotnie.

Na tę chwilę tyle, poniżej znajdziecie bramki i wyjściowe składy drużyn.