Green podpisał dwuletni kontrakt!

Robert Green przebywający aktualnie na rozgrywkach Euro 2012 podpisał kontrakt z Queens Park Rangers. Drugi bramkarz reprezentacji Anglii zaakceptował 2-letnią umowę i wraz z końcem Europejskiego pucharu dołączy do kolegów z drużyny w Londynie. Przez całą karierę Green rozegrał około 480 spotkań i jest jednym z bardziej doświadczonych bramkarzy w Anglii.

Mark Hughes:
„Bardzo ważne było pozyskanie świetnego bramkarza do zespołu.”

„Rob jest bardzo doświadczonym graczem na poziomie ligowym jak i reprezentacyjnym, jego statystyki mówią same za siebie.”

„Posiada umiejętności topowego bramkarza. On będzie wielkim wzmocnieniem dla naszej drużyny.”

Green:
„Jestem zachwycony tym transferem. To naprawdę ekscytujące, czeka na nas wielkie wyzwanie. Zarząd wraz z Markiem bardzo zachęcił mnie do gry na Loftus Road, podobają mi się ich plany odnośnie klubu.”

„To ekscytujący moment dla każdego kibica i zawodnika QPR, nie mogę się doczekać nadchodzących rozgrywek.”

Paddy Kenny łączony był z Leeds by ponownie współpracować z Neilem Warnockiem, a teraz po podpisaniu kontraktu przez Greena, transfer zeszłorocznego nr.1 w bramce QPR jest niemal przesądzony

Podziel się wpisem:

 • surrealista

  zajebiście!

 • Busby

  Napad, obrona i bramka wzmocnione. Wciąż czekam na zmiany w pomocy. Do tej pory nie wydaliśmy nawet funta, więc może znajdą się fundusze na środkowego z wyższej półki?

 • Abisyńczyk

  Też mam taką nadzieję. Zobaczymy co pokaże przyszłość. A nabycie Greena będzie dla nas dobrym wzmocnieniem. 

 • Superjurek

  Green był moim faworytem do bramki. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Co do pomocnika to mamy chyba gracza rodem z Argentyny który cały sezon był kontuzjowany więc może on choć trochę poprawi sytuację. Tak czy inaczej nowy i to dobry rozgrywający potrzebny od zaraz.

 • Tak na marginesie, Ireland jest podobno na wylocie.

 • Wer

  No, świetnie!!!