Harry Redknapp: QPR z tym składem nie zakończy rozgrywek w górnej połowie Championship

Harry oficjalnie ostrzega, że kadra pierwszego zespołu QPR którą ma do dyspozycji nie jest wystarczająco dobra, aby zająć miejsce chociażby w górnej połowie tabeli Championship w przyszłym sezonie. Wszyscy zawodnicy, którzy przybyli do klubu przez ostatnie dwa lata rozczarowywali przez cały pobyt na Loftus Road, a w szczególności podczas ostatniego meczu(kibice jak i sam trener nazwali ten mecz – „meczem nędzy”) z Newcastle.

Szef Rangersów jasno dał do zrozumienia, że nie ma żadnej jakości w kadrze, mimo milionów zainwestowanych w zawodników w ostatnich dwóch sezonach.

Redknapp dodatkowo stwierdził:
Obserwowałem wiele gier w Championship w ciągu ostatnich kilku tygodni i nie sądzę, żeby nasz zespół zakończył rozgrywki w pierwszej połowie tabeli. Musimy coś z tym zrobić, póki jeszcze możemy i mamy na to czas.”

„Nie mam pojęcia który z zawodników ma zamiar pozostać w przyszłym roku, a kto odejdzie. Ale trzeba bezwarunkowo zmienić ludzi. Nie można wciąż dokładać obciążeń do budżetu płac lub doprowadzić do sytuacji, że w szerokiej kadrze jest około 70 zawodników.”

„To jest bardzo trudne do zmiany – zawsze można przesunąć jednego lub dwóch zawodników, ale przesunięcie większości zawodników jest szalenie ryzykowne.”

„Musimy poczekać i zobaczyć co się będzie działo, trzeba dać możliwość pierwszego ruchu zawodnikom. Jedno jest pewne – jeśli zespół ma grać tutaj w przyszłym roku(PL), to nie z tą jakością zespołu. To jest fakt.”

Harry dodał broniąc zawodników:
„To nie jest ich wina, że przed przejściem nikt ich nie próbował/testował. Brakuje nam dobrych graczy, którzy mogą grać naprawdę na najwyższym poziomie i zaangażowaniem.”

„Ludzie myśleli, że dlatego iż grał gdzieś kilka lat temu w dobrym klubie – to będzie dobrym zawodnikiem dla QPR. Ale to nie działa w ten sposób.”

Podziel się wpisem:

 • Viking

  Tak, najlepiej zwalić wszystko na innych, przecież on jest bez skazy… a kto zatrudnił w ciemno Sambę dając mu ogromną kasę, po co Haim, Jenas? Znowu pitolenie, asekuracja, zrzucanie winy tylko na zawodników, nie można już tego czytać.
  Tak ma rację z tym składem nie zakończymy rozgrywek w górnej połówce, mało tego dodam, że z tym składem i z tym trenerem to raczej będzie walka o utrzymanie się w championship i chyba z kiepskim skutkiem.

 • kolaqpr

  Oj chyba tak kiepsko nie będzie ale duże korekty są niezbędne do walki o awans.
  Ciekawi mnie tylko po co on od pewnego czasu oglądał niższą ligę?

 • jarek1

  Panie Redknapp my o tym już dawno wiedzieliśmy, a Pan dopiero teraz do tego doszedł ?
  Proponuję czasami czytać naszą stronę i wpisy na forum, można wiele ciekawego i mądrego się dowiedzieć.