Harry Redknapp: Transfery będą zależeć od pozycji QPR

Boss QPR Harry Redknapp wyznał, iż nie ma zamiaru ściągać nowych zawodników w zimowym oknie transferowym jeśli sytuacja QPR się nie poprawi.

„Jeśli nadal będziemy w takim położeniu w styczniu, to po co mamy kupować nowych graczy?”

„Co byście zrobili na naszym miejscu? Ściągali kolejnych zawodników którzy zarabiali by korcie? Jeśli będziemy blisko bezpiecznej pozycji za około miesiąc to może kogoś ściągniemy, jeśli jednak nadal będziemy szorować po dnie, nie warto wydawać kolejnych milionów.”

Manager przyznał, iż grudniowe mecze będą kluczowe dla QPR i to od nich będą zależeć dalsze losy R’s w Premier League.

Harry Redknapp pomimo krótkiej pracy w zespole postanowił pochwalić jednego ze swoich podopiecznych:

„Jamie zawsze ciężko pracuje, szuka gry i stwarza okazje.”

„Jeśli miałbyś 11 Mackie’ch na boisku nie znajdowałbyś się w takiej sytuacji.”

„Wiem, że utrzymanie będzie trudne, ale jeśli nam się to uda, mój boże, to będzie jakiś cud, a ja wierzę w cuda więc będziemy próbować do samego końca.”

Podziel się wpisem:

 • Darek

  Hmm, nawet Harry uważa utrzymanie się jako cud. Zaczynam już się przyzwyczajać do spadku. Po zmianie trenera myślałem, że spokojnie sie utrzymamy, no ale jak trener już mówi, że to będzie cud no to już też tracę nadzieję na utrzymanie. 

  • Superjurek

   A co ma powiedzieć ? Musi się asekurować. Trudno wymagać aby w tydzień zrobił z patałachów super graczy. Sytuacja jest dramatyczna, ale się utrzymamy. 

 • Viking

   Daje się zauważyć u Harry'ego pierwsze symptomy zwątpienia a to fatalnie. Jeśli on przestanie wierzyć to tym bardziej zawodnicy. Jasno dał do zrozumienia, że jeśli w grudniu się nie dźwigniemy ze strefy spadkowej, to się nie wzmacniamy, czy poddajemy się i spadamy. Nie tego się spodziewałem po nim.

 • Viking

  Dodam jeszcze, że jak mamy się dźwignąć w grudniu jak nie mamy napastników. Liczyłem na zakupy w styczniu tj. snajper, bądź nawet dwóch i stoper i zaczynamy szaleńczy wyścig o utrzymanie.  A tu taka gadka, że w styczniu zamiast transferów… poddajemy ligę.

  • Dobrym piłkarzom trzeba w takiej sytuacji zapłacić dużo więcej by zgodzili sie przyjśc do zespołu, który jest w tak beznadziejnej sytuacji. Tu Harry ma rację, zreszta jego słowa można także zinterpretować jako wyraźny ukłon zaufania dla piłkarzy aktualnie będących w klubie. To od nich ma zależeć, czy grać będą w Premier League czy Championship.

 • jarek1

  No nie powiem zaskoczony jestem taką sytuacją, ale będzie wesoło 🙁
  Odpukać, kontuzji doznaje Cisse i jesteśmy chyba jedynym zespołem bez napastników zdolnych do gry.
  Ja dalej mam nadzieję że z drużyn młodzieżowych ktoś przejdzie.

 • jarek1

  A ja wam powiadam, patrzcie na zdjęcie i czytajcie !
  Harry Potter Redknapp wypowiada zaklęcie:
  "hokus pokus, czary mary, trzy malidze – queens park utrzymam w lidze!!! " 🙂