Hughes powalczy o wynik i premię.

Mark Hughes może liczyć na specjalne wynagrodzenie jeżeli zdobędzie punkty w meczu ostatniej kolejki Premier League. Jak wiemy zarówno remis jak i zwycięstwo zapewnią zespołowi Walijczyka pewne utrzymanie. Zadanie wydaje się jednak wyjątkowo trudne, gdyż również Manchester City będzie nadzwyczajnie zmobilizowany możliwością sięgnięcia po pierwszy mistrzowski tytuł od 44 lat.

Jak donosi Daily Mail, manager Rangersów w przypadku uzyskania korzystnego wyniku na City of Manchester Stadium wzbogaci się o około milion euro (na dodatkowe wypłaty mogą liczyć także Mark Bowen i Eddie Niedzwiecki).

Oczywiście nie będzie to jedyna podstawa motywacyjna Hughesa. Mark jako piłkarz przez 13 lat występował w barwach Manchesteru United, a będąc szkoleniowcem City został zwolniony w kontrowersyjnych okolicznościach.

Podziel się wpisem:

 • superjurek

  Patrząc na to co QPR prezentuje pod jego wodzą to przestaję się dziwić, że City podziękowało mu za współpracę. Uważam za nietakt sprawę tej premii. Gość rozczarował mnie bardzo, a muszę uczciwie przyznać, że byłem zwolennikiem jego zatrudnienia

 • Busby

  Trzeba dodać, że nie miał łatwej misji, ten zespół jest cały czas klecony podczas walki o życie i źle dobrano osobę do zadania.

  Powiedziałem kiedyś, że Hughes najlepiej nadaje sie od prowadzenia średnich drużyn, więc jeżeli się utrzymamy będzie miał okazję pracować w normalnych warunkach. Sądzę, że do osiągnięcia stabilizacji w srodku stawki Premier League przez jakieś dwa-trzy sezony będzie idealny.

 • Viking

  Z takim budżetem i składem utrzymanie powinno byc pewne jak w banku a co on kibicom i włascicielom zafundował na koniec -nerwówkę do granic wytrzymalości…powinien drżec o stanowisko a nie dostac jeszcze nagrodę…też go chciałem ale rozczarowałem się…Holloway by się z pewnością sprawdził. Nawet jak się utrzymamy zmieniłbym go bo z nim nic wielkiego nie osiągniemy, nie ma ikry i charyzmy!

 • Abisyńczyk

  Hughes nie jest trenerem z moich marzeń. Ale czy na dzień dzisiejszy istnieje jakiś potencjalny kandydat, który mógłby jego zastąpić. Sytuacja i ocena Hughesa zapewne będzie zależeć od tego czy utrzyma QPR w PL. Jeżeli tak się stanie to włodarze klubu zapewne dalej będą optowali za tym aby prowadził R's w przyszłym sezonie. Jeżeli mu się to nie uda (odpukać w niemalowane drewno), nie jest pewne czy będzie prowadzić drużynę. Ja jednak pomimo wszystko był bym za opcją prowadzenia przez niego dalej zespołu.

 • Bahomet

  Rzeczywiście gość nie jest jakimś szczególnym trenerskim talentem chba nie ma tej iskry ktora powoduje że zawodnicy pojdąza nim w ogień ale jesli nie On to kto

 • @Bahomet

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że Hughes tak czy siak zostanie, więc dajmy mu szansę na zbudowanie zespołu od nowa, może i ikra się pojawi.

 • Toma

  Oni powinni dostać karę, a nie premię za taką grę…