Hughes zainteresowany Givenem i Mosesem

Mark Hughes cały czas rozgląda się za nowym bramkarzem by uniknąć walki o utrzymanie w przyszłym sezonie. Najpierw na liście życzeń Walijczyka znalazł się Robert Green, a teraz dotarły do nas informacje o zainteresowaniu osobą bramkarza Aston Villi Shay’a Givena.

Szkoleniowiec R’s współpracował już z Irlandczykiem w Manchesterze City i chciałby ponownie uczynić Givena pierwszym bramkarzem, tym razem na Loftus Road.

 (Pojawiają się także informacje o zainteresowaniu bramkarzem Blackburn Paulem Robinsonem oraz golkiperem Tottenhamu Heurelho Gomesem, który straił miejsce w bramce kogutów i pragnie przenieść się do innego zespołu Premier League.)

Obecny nr. 1 w bramce QPR Paddy Kenny prawdopodobnie przeniesie się na Elland Road by ponownie współpracować z byłym szkoleniowcem Neilem Warnockiem.

Queens Park Rangers planuje także złożenie oferty za skrzydłowego Wigan Victora Mosesa. Mark Hughes miałby wyłożyć na stół około 5 milionów funtów by ściągnąć zawodnika rok przed końcem kontraktu z obecnym zespołem. Pozyskaniem reprezentanta Nigerii zainteresowane są też Fulham oraz West Ham United.

Podziel się wpisem:

 • Viking

  O tak Given jest moim "marzeniem" jeśli chodzi o goalkeepera, Robinson zdecydowanie nie. Widać, że nie tylko ja widzę, że Kenny niestety za słaby na to stanowisko. Victor Moses zdecydowanie tak, to dobry, dynamiczny, ofensywny piłkarz. Koniecznie zatrzymać Taraabta, po którego łapy wyciaga Wolfsburg!!!!

 • Abisyńczyk

  Zaczyna robić się ciekawie w światku transferowym. Ale poważne negocjacje i angażowanie zawodników zacznie się zapewne po Euro 2012 (bueeeeee…. Against modern football !!!!!!!!).

 • Superjurek

  Proponuję wziąć do bramki Gomesa, a Hughesowi dorzucić młotek tylko drewniany żeby sobie zbyt dużej krzywdy nie zrobił.

 • Viking

  Tylko nie Gomes…bo to taki Gumiś.

 • Viking

  Niezły też jest poganiacz wielbładów Al Absi…miał świetny sezon i jest dość młody.

  • Abisyńczyk

    Tylko czy był by zainteresowany grą w QPR ???

 • Busby

  Pamietam Gomesa z PSV i tam bronił znakomicie. Ale w Anglii się nie sprawdził i oby ominął QPR. Given to dobry wybór. Z pozycją Kennego już się pogodziłem.