Jamie Mackie przedłużył kontrak z QPR.

Jamie Mackie po udanym sezonie w barwach QPR postanowił przedłużyć swój kontrakt do 2015 roku. Mackie był pod wielkim wrażeniem grając w Premier League swój pierwszy sezon, a podczas wszystkich spotkań strzelił 7 bramek w tym jedną w ostatnim starciu z Man City. QPR nie zdołało utrzymać pozytywnego wyniku jednak pozostało w Premiership za sprawą Stoke. Mackie wrócił do gry w styczniu 2011 roku po 9 miesiącach przerwy i bez większych problemów odzyskał formę. Miejmy nadzieję, że kolejne sezony będą równie udane w jego wykonaniu.

„Jestem szczęśliwy, że otrzymałem szansę na przedłużenie kontraktu.”

„To naprawdę ekscytujący czas w klubie. Właśnie się utrzymaliśmy, myślę, że następny sezon QPR będzie bardziej udany.”

„Bycie częścią tego zespołu i pomaganie mu w osiągnięciu celów jest moim priorytetem. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy.”

„Mam nadzieję, że manager sprowadzi kilku graczy, którzy uzupełnią drużynę.”

„Fani wspierali mnie od dnia kiedy złamałem nogę. To wiele dla mnie znaczyło. Mam nadzieję, że moja gra w tym sezonie była odpowiednią „zapłatą” za ich wsparcie.”

Podziel się wpisem:

 • Abisyńczyk

  Bardzo dobra wiadomość, w perspektywie przyszłego sezonu w którym mamy się bić o europejskie puchary 🙂

 • Viking

  Dobry chłopak, waleczny, przebojowy…poza tym dobrze mówi:  „Mam nadzieję, że manager sprowadzi kilku graczy, którzy uzupełnią drużynę.” Koniecznie należy kupić dobrego zawodnika do środka pola takiego playmakera, poza tym koniecznie dobrego stopera i skrzydłowego…jak bedzie kasa chętnie widziałbym dobrego, solidnego nieco młodszego bramkarza, Kenny jest niezły ale tylko niezły…

 • Superjurek

  Ucieszyła mnie ta wiadomość tym bardziej, że głosowałem na Mackiego w ankiecie.

 • Busby

  Podzielam zdanie Vikinga odnośnie pozycji, które trzeba wzmocnić w polu. Nie zgadzam się w kwestii wymiany bramkarza. Kenny jest więcej niż solidny, do tego doświadczony i zapewne ma przed sobą jeszcze kilka sezonów gry. Po co ruszać coś co do tej pory dobrze funkcjonowało (jako jeden z niewielu elementów)?

 • Superjurek

  Co do bramkarza to podzielam zdanie Vikinga. Poza tym bramkarz powinien być wyższy, a Kenny ma tylko 185cm. W porównaniu do innych bramkarzy sprawia wrażenie niskiego. Trzeba oddać prawdę, że parę razy uratował nam skórę choćby w ostatnim meczu, ale też zawalił pierwszą bramkę. W innych meczach też różnie bywało. Na usprawiedliwienie może być to, że jak się waliło to trudno wymagać aby akurat on był nieomylny tym bardziej, że jest ostatnią instancją.