Juniorzy QPR dotarli do finału!

Juniorzy QPR zajęli drugie miejsce zaraz za Charltonem w Professional Development League 2 dywizja południowa i wraz z pierwszą drużyną rozgrywek zmierzyli się podczas weekendu z dwoma najlepszym ekipami z północnej dywizji w meczach półfinałowych.

QPR pokonało Leeds 1-0 po bramce Skapetisa.  Mecz obfitował w sytuacje strzeleckie dla obu stron, a zwycięstwo przyszło po wielkim wysiłku, nie zabrakło pokazu umiejętności taktycznych i technicznych oraz oczywiście odrobiny szczęścia.

Drugi półfinał pomiędzy Huddersfield i Charlton, mógł się nie podobać kibicom, jak przyznały media był po prostu nudny .

QPR zmierzy się teraz z Huddersfield na Loftus Road, w ostatecznej bitwie. Rangersi muszą pogodzić się z rolą faworyta, zarówno ze względu na własny stadion i wcześniejszą wygraną z bardzo mocnym zespołem z północnej dywizji ( Leeds).

Jeśli zespół Gallena wygra finał, będzie to znaczące osiągnięcie w historii klubu.

Podziel się wpisem:

 • superjurek

  Jest iskierka nadziei na przyszłośc ! Trzymam kciuki.

 • kolaqpr

  Dokładnie i też trzymam kciuki

 • DeeJay

  Zawsze po cichu wierzyłem, że będzie z czego wybierać wśród młodych. Szczerze bardziej za nich wole trzymać kciuki w najbliższych dniach, niż za pseudopierwszą drużynę w końcówce Premier League.

 • jarek1

  Przypominam, mecz jest 15 maja o godz 19:00