Mbia: Musiałem odejść

Nowy nabytek QPR Stephane Mbia przyznał w jednym z wywiadów, iż nie planował odejścia z Marsylii ale został poproszony o przenosiny na Loftus Road by obniżyć wydatki na pensje we francuskim zespole. 26-latek był dwunastym zakupem R’s w letnim oknie transferowym podpisując dwuletni kontrakt w ostatnim dniu transferowej ruletki.

Mbia zdradził, iż był bardzo szczęśliwy po złożeniu podpisu na umowie oraz, że zawsze marzył o występach w Premier League.

Jednak chęć gry na wyspach nie była jedynym powodem przenosin Kameruńczyka. Po trzech dobrych sezonach w Marsylii 26-latek zrozumiał, że nie ma innego wyboru jak odejść z OM ze względu na ich finansowe problemy.

„Nie chciałem odchodzić, jednak właściciel klubu dał mi jasno do zrozumienia ze muszę to zrobić.”

„Wydatki na pensję musiały zostać obniżone, więc kilku graczy musiało odejść.”

Podziel się wpisem:

 • Superjurek

  To QPR tak dobrze będzie mu płacić ?  Oby w parze z tym szła bardzo dobra gra która wspomoże nasz klub w trudnych momentach.

 • Abisyńczyk

  Oby. Jak będzie dobrze grał i dzięki temu drużyna będzie się wspinała w górę tabeli, to niech mu nawet płacą 3 kilo diamentów tygodniowo. Ale jak będzie grał maksymalny piach, to nie ma czego szukać na Loftus Road.

 • Viking

  Mam nadzieje że ostatnie zakupy tj. M'Bia, Granero, Julio Cesar to strzały w dziesiątkę. Mało mamy trafionych transferów. A tak na marginesie ciekawe na jakiej pozycji zagra M'Bia defensywnego pomocnika czy stopera?

 • QPR

  No tekie wzmocnienie w 10 będziemy to jest na bank ja stawiam na 8 miejsce