Nelsen i Mackie na zgrupowaniach

Jamie Mackie (Szkocja) oraz Ryan Nelsen (Nowa Zelandia) znajdują się aktualnie na zgrupowaniach swoich reprezentacji. Podczas weekendu obie kadry rozgrywały spotkania kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata jednak Rangersi nie mieli zbyt dużego wpływu na wyniki meczów. Ryan zmagając się z kontuzją nie był w stanie wybiec na boisko w meczu przeciwko Tahiti, jednak jego zespół pokonał rywala 2:0. Bramki zdobyli Shane Smeltz oraz Ben Sigmund. Natomiast Jamie Mackie pojawił się na placu gry dopiero w 84 minucie, a jego Szkocja przegrała z Walią 2:1. Oba gole dla Walii strzelił Gareth Bale, po tym jak James Morrison dał Szkotom prowadzenie 27 minucie.

W kolejnym meczu drużyna Mackiego wybierze się do Brukseli aby mierzyć się z Belgią, natomiast Ryan prawdopodobnie już w wyjściowym składzie wystąpi w rewanżowym meczu z Tahiti.