Plotki transferowe czas zacząć!

Napastnik Peterborough United Dwight Gayle może zostać jednym z letnich transferów QPR. Jak donoszą media, Harry Redknapp jest bardzo zainteresowany pozyskaniem zawodnika który wraz ze swoimi kolegami nie zdołał utrzymać zespołu w Championship.

Gayle (22 lata) zdobył 13 bramek po przeprowadzce z Dagenham & Redbridge na London Road w listopadzie ubiegłego roku. Został wyceniony na £ 500.000, ale straty finansowe związane ze spadkiem jego drużyny z Championship mogą przekonać przewodniczącego Darragh MacAnthony do obniżenia ceny za napastnika.

Manager Darren Ferguson, którego przyszłość po degradacji była przedmiotem wielu spekulacji, ma spotkać się z zawodnikami pierwszego zespołu i ogłosić listę zawodników do sezonu 2013-14 .

Czy będzie na niej wspomniany napastnik ? Czy może też podpisze kontrakt z QPR tego dowiemy się już niebawem.

Harry odwiedził także Selhurst Park w ostatnią sobotę i przyznał, że para Yannick Bolaise i Mile Jedinak jest w kręgu jego zainteresowań przy odbudowaniu drużyny po degradacji z Premier League.

Podziel się wpisem:

 • jarek1

  Zobaczcie jak to brzmi:" 22 lata, wyceniony na 500 tyś a i z ceny zejdą" :0

 • Pozbyć się kilku regularnie zawodzących najemników, trzon drużyny zatrzymać, uzupełnić skład i będę dobrej myśli 🙂

 • kolaqpr

  Ja jestem za chociaż przyznam że nie słyszałem o nich ale coś tam poszperam.
  Ale młodość więc za

 • Prince

  Jarek- takie kwoty w dzisiejszym futbolu to jakby za darmo dawali 🙂 Klub musi robić przyszłościowe transfery by nie powtórzyć tej samej klapy jak w tym sezonie….

 • jarek1

  A nie uważasz tego za przyszłościowy ruch ?
  To porównaj ceny i skuteczność Johnsona i Zamory, a Gayla. Zaraz będzie nie ta liga itp, a te asy w tej lidze tez by nie postrzelały.
  Taka jest moja ocena, a u-18 mamy wielki talent w ataku 🙂

 • Prince

  Jarek- źle mnie zrozumiałeś. Właśnie cieszę się, że planują kogoś kupić kto nie ma 28 lat i dalej lub jest wypalonym piłkarzem. Po prostu chodziło o to by było jak najwięcej takich transferów. A młodzieżówka pokazuje potencjał i zapewne się przyda.

 • jarek1

  To super, jesteś zatem następny za odmłodzeniem składu 🙂

 • Prince

  Ze świecą szukać tego kto nie jest ^^

 • superjurek

  Kupowanie zbyt starych zawodników mających zapewnić nam spokojny byt w PL było drogą na skróty, która zaprowadziła nas do Championship. Zainteresowanie młodym zawodnikiem to coś nowego. Jest nadzieja, że dojdzie jeszcze kilku młodych, dobrych graczy którzy wspólnie z bardziej doświadczonymi którzy zostaną po wietrzeniu szatni dadzą nam w przeciągu jednego sezonu awans. Nie podejmę się odpowiedzi na pytanie kto miałby zostać z obecnego składu bo nie widzę ani jednego nazwiska które zasługuje na pochwałę.
  Na razie nie ma się jednak co podniecać, to tylko spekulacje.pismaki muszą o czymś pisać, a Redknapp o czymś mówić, niekoniecznie mądrze ( jak chociażby o Zamorze ). Pożyjemy, zobaczymy.

 • Hmm, plotki plotkami, ale trzeba konkretnie się zabrać za poszukiwanie jakichś konkretnych zawodników. Myślę, że podstawa to wymiana wszystkich najsłabszych ogniw…