QPR planuje wypożyczenie Bartona?

Zarząd QPR wciąż zastanawia się co zrobić z zawieszonym na 12 spotkań Joey’em Bartonem. W przypadku rozwiązania kontraktu z zawodnikiem zespół musiałby wypłacić wszystkie pensje pomocnika z kolejnych trzech sezonów, czyli około 11 milionów funtów. Jak podaje London Evening Standard klub nie ma wystarczających podstaw do anulowania kontraktu, więc musi w jakiś inny sposób rozwiązać problem związany z osobą anglika.

Trener QPR Marc Bircham ujawnił, iż po głowach zarządu krąży nowy pomysł, który może być trafnym rozwiązaniem. Klub planuje wypożyczenie zawodnika do zagranicznego klubu w nadchodzącym sezonie.

„Hughes, Joey i właściciele zespołu niedługo zasiądą do rozmów i planowania przyszłości zawodnika. Zastanawiamy się nad wypożyczeniem Bartona za granicę, może to jest najbardziej odpowiednia opcja.”

Rangersi poszukują aktualnie zastępstwa dla Bartona, i jednym z kandydatów jest 29-letni pomocnik Tottenhamu Jermaine Jenas. Aby pozyskać zawodnika klub miałby wyłożyć na stół około 4 miliony funtów.

Podziel się wpisem:

 • Abisyńczyk

  Zaczyna się robić ciekawie wokół osoby Bartona. Proponuję wypożyczyć go do Korony Kielce, poziomem agresywności dorówna Scyzorykom 😉

  • Superjurek

   Pomysł OK tylko skąd ci z krainy wiecznych wiatrów nabraliby kasiory na gadułę :).

 • Busby

  Wypożyczenie to jest bardzo dobry pomysł, wszyscy na tym zyskają (choć pewnie trzeba będzie pokryć przynajmniej część wynagrodzenia). Ja bym go najchętniej wysłał pod opiekę Felixa Magatha 😉

 • Pawel222

   Wypożyczcie go do ROW-u!

 • Viking

  Pewnie, że pomysł dobry aczkolwiek nie wiem czy realny…jaki normalny klub weźmie sobie taki kłopot na głowę, co?