QPR pod wodzą Redknappa to drużyna ze środka tabeli [statystyki]

Gdyby rozgrywki Premier League rozpoczęły się wraz z przyjściem na Loftus Road Harrego Redknappa to Super Hoops zajmowaliby właśnie 10 pozycję w ligowej tabeli. Anglik objął zespół 23 listopada, gdy ten znajdował się na samym dnie bez żadnego zwycięstwa i tylko z 4 punktami na koncie. Pod wodzą Redknappa Rangersi w końcu zaczęli wygrywać, a co za tym idzie zbierać punkty potrzebne do uniknięcia spadku.

Harry dotychczas poprowadził QPR w 16 ligowych spotkaniach w których zdobył 19 punktów (4 zwycięstwa i 7 remisów).

Duży wpływ na ostatnie wyniki mieli gracze sprowadzeni zimą. Samba, Remy, Townsend oraz Jenas bardzo przyłożyli się do zdobycia kompletu punków w ważnych spotkaniach z Southampton i Sunderlandem. Teraz QPR traci tylko 4 punkty do bezpiecznego miejsca, a już jutro zmierzy się w kolejnym spotkaniu o 6 punktów z Aston Villą.

Poniżej znajdziecie tabelę z pozycjami i dorobkiem punktowym wszystkich drużyn Premier League od czasu przybycia Harrego Redknappa na Loftus Road.

Zrzut ekranu 2013-03-15 o 11.44.13

Podziel się wpisem:

 • kolaqpr

  Nic dodać nic ująć,autor dobrze przygotował tekst i zawiało optymizmem 🙂
  Po utrzymaniu i większym zgraniu zespołu+jakiś napastnik uważam że w przyszłym sezonie nie będzie nerwówki.Marzę o tym 🙂

 • jarek1

  Wszystko się zgadza, oprócz tego że HR przyszedł za późno.
  Tabelka pokazuje, że skład jest na środek tabeli, tylko trener musi być odpowiedni.

 • Viking

  Dużo wcześniej domagaliśmy się zmiany trenera ale niestety Fernandes uparcie wierzył i ufał zbyt długo Hjusowi. No i efekt tego mamy, niestety opłakany. A wystarczyło zrobic to miesiąc wcześniej i zapewne teraz mielibyścy całkiem niezły "luzik".

 • rumbi

  Bardzo ciekawa analiza i bardzo ciekawa jest pozycja Aston Villa, Wigan i Reading w tej tabeli. Napawa to optymizmem.

 • jarek1

  Już jakiś czas temu pisałem, że mój pierwszy faworyt do spadku to AV.