QPR vs Sunderland – 2:3

Niestety nasze przewidywania odnośnie dzisiejszego spotkania, nie sprawdziły się. QPR poległo na własnym stadionie 2:3. Jako pierwsi do bramki trafiali zawodnicy gości, najpierw Nicklas Bendtner a następnie w 53 minucie Sessegnon. Stracone bramki paradoksalnie dodały animuszu podopiecznym Neila Warnocka. R’s odrobili stratę, doprowadzając do wyrównania w przeciągu 4 minut. QPR nie było w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, co zemściło się 5 minut przed końcem spotkania. Do bramki Kenny’ego trafił Wes Brown, który ostatecznie pogrążył gospodarzy, jednocześnie komplikując ich sytuację w lidze. W następnej kolejce R’s zmierzą się z Swansea na Liberty Stadium…