Rangersi na wypożyczeniach

DJ Campbell występujący aktualnie w Ipswich strzelił już dziesiątą bramkę dla zespołu z Championship. 31-latek po dobrym meczu podwyższył wynik na 2:0 i tym samym zapewnił The Tractor Boys komplet punktów w starciu z Wolverhampton.

Rob Hulse przesiedział cały mecz na ławce, gdy jego Charlton Athletic zremisował z Derby Country 1:1. Natomiast Jay Bothroyd wciąż znajdujący się poza składem Sheffield Wednesday z powodu kontuzji oglądał z trybun jak jego koledzy bezbramkowo zremisowali z Huddersfield Town.

W meczu League One Angelo Balanta zmienił byłego napastnika Manchesteru United Alana Smitha w 58 minucie, jednak nie był w stanie uratować MK Dons przed porażka 2:3 z Coventry City.

Troy Hewitt został zmieniony w połowie spotkania przez Seba Carole, a jego Bury uległo Carlisle 2:1.

Klub Bruno Andrade Wycombe Wanderes pokonał Plymouth Argyle 1:0 i awansował w tabeli na 17 pozycję.