Redknapp: Możemy zaoferować tylko wielkie wyzwanie

Harry Redknapp przyznał, iż jedyną rzeczą jaką może zaoferować swoim celom transferowym jest satysfakcja z utrzymania drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Ostatnia pozycja w lidze i widmo spadku może nieco utrudnić Rangersom dokonanie odpowiednich wzmocnień, jednak jak uważa manager podczas gdy niektórzy gracze będą starali się omijać QPR to inni mogą rozkoszować się takim wyzwaniem.

„Sam zdecydowałem się na ten „test” i teraz mogę powiedzieć piłkarzom: Co powiecie na wyzwanie? Przyjdzie do klubu i zróbcie coś dla niego, bo jeśli uda nam się pozostać w Premier Leauge to będzie fantastyczne osiągnięcie.”

„Satysfakcja z utrzymania to jedyna rzecz którą mogę zaoferować.”

Sześć lat temu Portsmouth pod wodzą Redknappa znajdowało się na dnie tabeli, jednak klub uniknął spadku pokonując Wigan w przedostatnim spotkaniu sezonu.

„Chciałbym dokonać tego samego z QPR. To moje marzenie. Przez całe dnie i noce myślę tylko o tym by utrzymać zespół w Premier League.”

„Jeśli mógłbym być częścią drużyny która sprostała takiemu wyzwaniu czułbym się fantastycznie. Tylko tyle mogę powiedzieć zawodnikom.”

„Może być ciężko, ale uwierzcie mi wciąż się liczymy i wciąż możemy tego dokonać.”

Podziel się wpisem:

 • superjurek

  Już wcześniej myślałem o tym, że ciężko będzie ściągnąć wartościowych zawodników do ostatniej drużyny. Wkrótce wszystko się wyjaśni. Jak zwykle jestem dobrej myśli.

 • Busby

  Tacy piłkarze już nie istnieją, może jeżeli będzie dużo kasy do wygrania za utrzymanie to ktoś by zaryzykował, a tak negocjacje będą bardzo trudne.

 • jarek1

  Takich zawodników już nie ma, właśnie o tym pisałem wcześniej na forum. Takich zawodników mi brakuje, ale jeżeli przyjdą i QPR się utrzymamy to zostaną w pamięci kibiców. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu.
  Tylko czy się znajdą?

 • WierzewQPR

  A moim zdaniem kluczowym czynnikiem przyciągającym piłkarzy do klubu może być tylko fakt, iż trenerem jest Harry Redknapp, ktory moim zdaniem jest najlepszym ANGIELSKIM trenerem i jednym z najlepszych w Europie.

 • Kibic Realu

  Bez urazu, ale muszę to powiedzieć : Wasza drużyna to gówno. Drużyna QPR musi zainwestować w młodzierz i posprzedawać dziadków . Albo poprostu poszukajcie eksluzywnych piłkarzy z różnych zakątków świata np. z Afryki , z Chin , z Ameryki Poł. Warto byłoby wykorzystać Estebana Granero ( jest tu nieszczęśliwy i niech wraca do Realu Madryt )

  • Busby

   Spoko, nie obrażamy się. Bardzo lubimy kibiców innych drużyn, którzy od czasu do czasu wpadają na naszą stronę i mówią nam to, co sami wałkujemy od kilku miesięcy.

   Swoją drogą widzisz, postawiliśmy na utalentowanych zawodników jak Granero, ale niestety męska Premier League okazała się zbyt trudną ligą dla wychowanka miękkiej Primera Division.