Redknapp zostaje, ale co dalej z QPR?

Właściciel QPR Tony Fernadnes spotkał się dzisiaj z managerem Harrym Redknappem, aby przedyskutować przyszłość klubu w kolejnym sezonie.

„Spotkałem się dziś z Harrym by omówić sytuację w zespole. Wydaje mi się, że on nigdy nie myślał o tym żeby opuścić drużynę.”

„Harry wie dokładnie czego oczekuje od swoich piłkarzy, zastanawialiśmy się nad tym kogo sprowadzić i zatrzymać w następnym sezonie.”

„Harry nie będzie zmuszony do sprzedaży graczy których chciałby mieć przy sobie w Championship. Mamy tutaj kilku zawodników których chcielibyśmy zatrzymać i postaramy się ich nakłonić do dalszej gry dla QPR.”

„To było ważne spotkanie ponieważ dużo sobie wyjaśniliśmy. Może nie będziemy mieli wszystkiego czego oczekujemy, ale jestem zadowolony, że mamy odpowiedni plan.”

Redknapp który zastąpił Marka Hughesa w grudniu dodał:
„To była katastrofa, wielkie rozczarowanie dla wszystkich, właściciela, fanów, sztabu, dla każdej osoby związanej z klubem.”

„Postaramy się dobrze rozpocząć kolejny sezon i wprowadzić QPR ponownie do Premier League.”

„Musimy przebudować i zgrać zespół, żeby dał sobie radę w Championship.”

„Zawsze powtarzałem, że naprawdę wspaniali ludzie zarządzają tym klubem. Zupełnie inni od tych z którymi pracowałem w przeszłości.”

„Myślałem, że będą w okropnych nastrojach, jednak byli bardzo pozytywnie nastawieni podczas spotkania. Wspierają nas wszystkich, zarząd, sztab, dosłownie każdego. To naprawdę niesamowite.”

Podziel się wpisem:

 • jarek1

  Jak na razie, to nie wiem co tym myśleć.

 • kolaqpr

  Moje zdanie znacie w tym temacie.
  Nawet się zrymowało 🙂

 • Prince

  Chyba tragicznie z nim nie będzie. Klub potrzebuje jakieś stabilizacji, a nagła zmiana trenera nie gwarantowała by tego.

 • rumbi

  Nie słowa lecz czyny panie Redknapp. Pożyjemy – zobaczymy…

 • DeeJay

  Średnio nie to cieszy, może po sezonie Harry ochłonie, bo jedyne co ostatnio mu wychodzi to pierdzielenie głupot i farmazonów nie z tej ziemi.

 • Viking

  Tak, już dawno mam dosyć jego i jego pitolenia. Jak dla mnie ściemnia, asekuruje się gra na zwłokę jak Hjus aby tylko jak najdłużej pobierać wysokie pobory. Jeśli pozostanie dalej trenerem to nie wrócimy tak szybko z powrotem. On już się wypalił, zagubił, teraz tylko odcina kupony od swojego znanego nazwiska. Poza tym jest za stary, do budowania nowego zespołu (a może to potrwać kilka lat) potrzebny jest ktoś młodszy z werwą , niewypalony. – Tak pisałem niedawno, ale nie zmieniam zdania. Teraz jak widać mocno liże d..ę aby jak najdłużej pobierać dużą kasę… obym się mylił, ale raczej nie, mocno mnie rozczarował, gdyż praktycznie nie zrobił nic z tymi wyleniałymi "gwiazdorami" a miał sporo czasu.