River Plate vs Ferro 3:0 – Świetny Trezeguet

Los Millonarios pokonali 9 drużynę w tabeli Ferro Carril Oeste, aż 3:0 i tym samym wskoczyli na fotel lidera Primera B. Zanim River Plate rozpoczęło swój strzelecki pokaz spotkanie nie przebiegało w najlepszym tempie. Jednak w drugiej połowie zaowocowało zaangażowanie gospodarzy i podopieczni Matiasa Almeydy bez problemu wypracowali sobie bramkowe sytuacje. Najpierw golkipera gości pokonał Ramiro Funes Mori, a następnie dwukrotnie francuski napastnik David Trezeguet. Trzeba jednak przyznać, iż goście podjęli ambitną walkę i stawiali zacięty opór, co oczywiście opóźniło strzelecki pokaz River, aż do 71 minuty…

Według kibiców nie był to najlepszy mecz w wykonaniu River, jednak cieszą się z ważnej zdobyczy punktowej oraz świetnego występu Davida Trezegueta. Francuz pokazał klasę strzelając przepiękną bramkę na 3:0. Na takie gole czekają wszyscy kibice River. Los Millonarios wykonali plan meczowy w 100% teraz muszą jedynie czekać na wynik spotkania drugiego w lidze Institute.

Składy:
River: Vega – Abecasis, Maidana, R. Funes Mori, Díaz – Sánchez, Ponzio, Ocampos – Domínguez – Cavenaghi, Trezeguet.

Rezerwowi: Chichizola, González Pirez, Cirigliano, Aguirre, Ríos, Villalva y Gabriel Funes Mori.

Ferro: De Giorgis – Oreja, Montagnoli, Schunke, Sánchez – Pereyra, Zanninovic, S. Navarro, Acuña – Salmerón, Miranda.

Rezerwowi: Limousin, Navarro, Chimino, Casanova, Acuña, Miranda Torres, Aquino.