Ryan Nelsen w Queens Park Rangers

Obrońca Ryan Nelsen zaakceptował warunki jednorocznego kontraktu jakie zaproponowało mu QPR. Nelsen w 2004/05 roku został sprowadzony przez Hughesa na Ewood Park z amerykańskiej drużyny DC United. W Blackburn rozegrał ponad 200 spotkań i następnie przeniósł się na pół roku do Tottenhamu. Tutaj kariera zawodnika trochę się zatrzymała i przez pół sezonu spędzonego na White Hart Lane Nelsen na boisku pojawił się tylko 8 razy. Teraz wraz z transferem na Loftus Road Ryan znowu będzie współpracował z Markiem Hughesem, a może i nawet regularnie występował w pierwszym składzie. 34-latek nie omieszkał podziękować zarządowi R’s jak i walijskiemu szkoleniowcowi, który zdecydował się dać mu kolejną szansę.

„Zawdzięczam Hughesowi naprawdę wiele. Dał mi szansę w Blackburn.”

„Znam Marka i jego współpracowników. Bardzo mi pomogli gdy pierwszy raz przybyłem do Anglii. To wspaniałe, że znowu będę z nimi współpracował przed zakończeniem kariery.”

„Ten klub jest bardzo ambitny. Wydaje mi się, że będę tu dobrze pasował.”

Podziel się wpisem:

  • Abisyńczyk

    Pierwszy krok w kierunku londyńskiego koła ZBoWiD-u zrobiony ;(

  • Hughes bierze głównie swoich ludzi, ale szczerze nie wierzę aby miało się skończyć wyłącznie na weteranach.

  • Abisyńczyk

    Busby, obyś miał rację. Kilku doświadczonych zawodników może przynieść korzyść drużynie, ale jeżeli chcemy coś znaczyć w PL to potrzebni są nam młodzi, utalentowani zawodnicy, którzy będą się ogrywać u boku doświadczonych zawodników. I to w nich leży przyszłość The Hoops.