Warnock o sytuacji w QPR

Boss Leeds United Neil Warnock po raz kolejny wypowiedział się na temat swojego byłego zespołu. Tym razem Anglik zarzucił obecnemu managerowi QPR niekompetencje i uciekanie od odpowiedzialności. Neil stwierdził, iż Mark nie powinien narzekać na poprzedni sztab szkoleniowy i jego pracę oraz, że głównym powodem niepowodzeń drużyny jest pozyskiwanie przez Hughesa zbyt wielu zagranicznych zawodników.

„Słyszę wiele wypowiedzi ze strony obecnego managera QPR i ciężko jest się z nimi zgodzić.”

„Mówią „Próbujemy zapomnieć o naszej sytuacji z poprzedniego roku”. Zakładam, że oni chcieliby być teraz w takiej sytuacji jak QPR w zeszłym sezonie.”

„Myślę, że mieliśmy wspaniałą atmosferę w szatni, a teraz jak spojrzycie to pomyślcie „Czy teraz też taką mają?””

Podziel się wpisem:

  • Superjurek

    Warnock ma żal, że go wyrzucono nie dając szansy i pewnie ma rację. Hughes to facet bez honoru. Wszyscy są winni obecnej sytuacji, nawet Warnock za prowadzenie drużyny na początku poprzedniego sezonu tylko nie on sam ( przecież ma zawodników jakich chciał, a z poprzedniej ekipy została garstka ).

    • Hughesa nie ma już sensu słuchać. Nie wiem co ten facet sobie myśli, ale z każda kolejną wypowiedzią coraz bardziej się pogrąża. Dziś był na dywaniku i nie poprowadził treningu. Niestety klub zaprzecza plotkom o rozwiązaniu umowy.