Wrócą koszulki w szerokie pasy!

Klub podpisał nowy roczny kontrakt, który będzie obowiązywał od początku sezonu 2013/14, na koszulkach zawodników nadal będziemy oglądać logo AirAsia oraz tą samą markę producenta. Nowością natomiast będzie wzór graficzny na koszulkach, będą obowiązywały 3 szerokie biało – niebieskie pasy! Tak zadecydowano po głosowaniu kibiców na oficjalnej stronie klubu.

„Klub koncentruje się na rozwoju marki QPR w świecie, ze szczególnym naciskiem na rynek azjatycki” – powiedział Tony Fernandes.

AirAsia nadal będzie dostarczać doskonałe możliwości do rozwoju tej strategii i da nam nowe formy reklamy, aby osiągnąć jeszcze większy zasięg w Azji. Sponsor nadal będzie wchodzić ze swoją działalnością na nowe rynki w regionie, gdzie tez będzie pojawiało się logo klubu.
Jeden z szefów AirAsia powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania nowej umowy z Queens Park Rangers na nadchodzący sezon 2013/2014”.

Podziel się wpisem:

 • Lucio6

  No i gitarka 😉

 • superjurek

  Jarek wiem, że Wiesz jak bardzo czekałem na to info. W takich koszulkach wszystko będzie z górki :). U mnie na ścianie na wszystkich zdjęciach QPR jest właśnie w koszulkach w szerokie pasy !!! Jest jeden wyjątek który potwierdza regułę ;), a mianowicie zdjęcie po finale pucharu ligi z 1967 roku. Dla młodszych kolegów – zwycięskiego finału na Wembley z dużo wyżej notowanym West Bromwich Albion. Pomimo że QPR przegrywało do przerwy 0:2, podniosło się i zdołało wygrać. Takiej postawy naszej drużyny życzę sobie i Wam do końca sezonu. W przyszłym będzie więcej radości, tego jestem pewien.

 • kolaqpr

  Wow! Co za optymistyczna kolejna wiadomość.Na pewno od razu zakupię bo tych obecnych to nie mam,ostatnie jakie posiadam to zeszły sezon ale to i tak są paski a nie pasy.
  Szkoda tylko że nie zmienią producenta bo obecny ma bardzo zaniżone rozmiary.
  Ale to nie ważne znowu będą pasy! 🙂

 • rumbi

  Zaniżone rozmiary? A Samba to niby w czym gra? hehe 😉
  Ja też się bardzo cieszę z tej informacji. Zawodnicy w obecnych strojach wyglądają jak skazańcy pracujący w kamieniołomach na filmach z Charlie Chaplinem :). A szerokie pasy to tradycja i nawiązanie do najlepszych czasów. Jeszcze żeby tak zostać w PL!

  A swoją drogą – był taki post na forum odnośnie głosowania na koszulki w przyszłym sezonie. Nie mogę go znaleźć – ma ktoś linka?

 • jarek1

  Jurku wiem, wiem 🙂
  Dlatego ostatnio pisałem, że będzie coś dla Ciebie.

 • Abisyńczyk

  No w końcu. Żeby jeszcze grali w tych koszulach w PL 😉

  • superjurek

   Będą, spoko

 • Abisyńczyk

  Jeszcze, żeby koszuli te miały gustowny kołnierzyk, to był bym w 7 niebie 😉

  • superjurek

   Takie były w 1947 i 1948 roku.

 • Viking

  Jasne, że szerokie pasy lepsze, to przecież nasza tradycja… Natenczas jednak najważniejsze, aby grać w Premier League nawet na "golasa" byleby tylko w PL.

 • Prince

  Jeśli powracają koszulki w szerokie pasy to nie wypada w nich grać w Championship tylko w PL!