Zadaj pytanie trenerowi QPR!

W związku z tym, że otrzymaliśmy zgodę (o którą zabiegaliśmy od jakiegoś czasu) na zadanie kilku pytań trenerowi pierwszego zespołu i wieloletniemu asystentowi Marka Hughesa Eddiemu Niedzwieckiemu chcielibyśmy abyście również mogli dodać coś od siebie. Pytania możecie przesyłać na nasz adres mailowy.

Eddie Niedzwiecki, to były piłkarz Chelsea i Reprezentacji Walii, a obecnie współpracownik Marka Hughesa. Panowie trzymają się razem od wielu lat pracując w różnych klubach. Wcześniej były to Blackburn, Manchester City i Fulham, teraz Queens Park Rangers. Podobno Eddie ma polskie korzenie, o co oczywiście go zapytamy.

PS. Zastrzegamy sobie prawo do wybrania tylko niektórych pytań, oraz dokonania zmian stylistycznych.

zdjęcie: qpr.co.uk

Podziel się wpisem:

 • surrealista

  Po angielsku czy po polsku?

 • Bardzo was proszę, czytajcie DOKŁADNIE tekst newsa, a dopiero później przysyłajcie pytania!

 • surrealista

  Rzeczywiście wysłałem jakby do Hughesa:)

  • Nie ty jeden. A my specjalnie staraliśmy się o rozmowę z Niedzwieckim, gdyż podobno ma polskie korzenie i jest jakaś tam minimalna szansa, że nie będzie odpowiadać standardowymi formułkami.

 • rumbi

  Pamiętam, że kiedyś w latach 80-tych, kiedy grał w Chelsea kolega wysłał do niego jakąś prośbę o zdjęcie, czy coś takiego i otrzymał jakieś reklamówki z rękawicami bramkarskimi, które reklamował. I była na nich dedykacja ale nie pamiętam, czy po polsku. Normalnie szczęki wszystkim wtedy opadły.