Zamora planuje szybki powrót

Napastnik QPR Bobby Zamora, który przeszedł operację niecały miesiąc temu oznajmił, iż ma zamiar wrócić do gry w ciągu pięciu następnych tygodni. 31-latek doznał poważnego urazu chwilę przed zwolnieniem Marka Hughesa i po powrocie będzie musiał walczyć o uznanie w oczach nowego managera.

„Chciałbym być zdolny do gry za cztery może pięć tygodni.”

„Przeszedłem operację trzy tygodnie temu i teraz pracuję nad powrotem do pełnej sprawności. Trzymam także kciuki za bezproblemowy i szybki powrót.”

QPR nie przegrało od czterech spotkań z rzędu pod wodzą nowego szkoleniowca, a ostatnie zwycięstwo z Fulham dało nadzieję na utrzymanie.

„To będzie trudne zadanie, jednak gdy przyszedłem tutaj w styczniu sytuacja także była ciężka. Jednak jak wszyscy widzieli udało nam się utrzymać.”

„Mamy teraz lepszy skład, więc myślę, że dokonamy tego co w zeszłym sezonie. Mam tylko nadzieję, że tym razem wszystko wyjaśni się przed ostatnim meczem!”

Podziel się wpisem:

 • Abisyńczyk

  Zdrowia życzę oraz powrotu do wysokiej formy 🙂

 • jarek1

  Niech wraca jak najszybciej, będzie przydatny

 • superjurek

  Zamora przed kontuzją nie pokazał nic czym można się było zachwycać. Jeśli Redknapp nie wpłynie mobilizująco na niego to będziemy mieli duet napastników którzy nie potrafią zdobyć gola ( do pary Cisse ). Ogólnie w całej drużynie widać poprawę więc pozostaje mieć nadzieję, że i ci dwaj się podciągną.

 • jarek1

  Jurku i napastnicy odzyskają wigor 🙂

 • jarek1

  Jurku,
  Napastnicy też odzyskają wigor i coś ustrzelą 🙂

 • superjurek

  Wisi nad nimi widmo wzmocnień więc może wezmą się do pracy.