Zamora zawieszony na trzy mecze

Napastnik QPR Bobby Zamora został zawieszony na trzy spotkania za brutalny faul którego dopuścił się w spotkaniu z Wigan. Zawodnik w 20 minucie meczu bezmyślnie kopnął Jordi Gomeza w twarz podczas wznawiania akcji przez drużynę gości za co zobaczył czerwoną kartkę.

Sytuacja QPR była bardzo trudna jeszcze przed opuszczeniem boiska przez napastnika, jednak po odesłaniu Bobbiego do szatni mało kto dawał Rangersom szansę na chociażby jeden punkt. Jednakże, po pięknej bramce Loica Remiego kibice R’s znów odzyskali wiarę w drużynę i możliwość zdobycia kompletu punktów. Niestety w doliczonym czasie gry Stephane Mbia, który asystował przy golu Remiego, postanowił wspomóc rywali i sfaulował jednego z zawodników Wigan przed samym polem karnym. Rzut wolny na bramkę zamienił Maloney.

Bobby Zamora opuści trzy kolejne mecze, czyli spotkania z Evertonem, Stoke City oraz Reading.

bobby-zamora-kick

Podziel się wpisem:

 • jarek1

  Na głupotę, nie ma lekarstwa.

 • Viking

  Aż przykro to pisać, ale nie będzie to dla nas żadna strata…

 • Viking

  P.S.
  A jeszcze nie dawno Redknapp pisał, że szkoda, że nia ma 11-tu Zmorów… może chodziło mu o to, że 11 Zmorów znokautowałoby każdą przeciwną drużynę… a może po prostu chciał skompletować drużyne taekwondo… któż to wie jakie myśli absorbują Harry'ego

 • lubieqpr

  Po tak idiotycznym zachowaniu Zamora powinien dostać jeszcze karę od klubu. Kto wie jak by się grało w pełnym składzie. Szkoda…

 • rumbi

  Brak słów. Nie potrafię zrozumieć takiego zachowania zawodnika. Ja wiem, że walka, zaangażowanie, nerwy. Ale przecież to też taki swego rodzaju "sabotaż piłkarski" i działanie na szkodę swojego klubu. Biorąc pod uwagę, że już nic nas nie uratuje przed spadkiem, to absencja Zamory to dla nas żadna strata.

 • kolaqpr

  Dla mnie i tak za mało nie cierpię bezmyślnych brutali na boisko.
  W tym meczu nazywał się Boby Zmora…uważam że głównie przegraliśmy przez niego