20 punktów w 12 meczach da nam utrzymanie?

Było już o sześciu zwycięstwach, a dziś Harry Redknapp opowie nam o 20 punktach jakie trzeba zdobyć, aby utrzymać się w Premier League. Cel niezwykle ambitny patrząc na 12 spotkań, które zostały do końca sezonu i 17 oczek zebranych w dotychczasowych 26.

„Jeżeli ktoś zaoferowałby mi 37 punktów, to prawdopodobnie wziąłbym je w ciemno i myślę, że to by wystarczyło.”

„Potrzebujemy 20 punktów w tych 12 meczach, by mieć szansę na utrzymanie.”

W zbliżającej się kolejce o jakąkolwiek zdobycz będzie jednak niezwykle trudno.

„Gościmy United na Loftus Road i stestem przekonany, że fani są tym podekscytowani.”

„Wiem, że to będzie trudny mecz, ale jest to też dla nas wielkie wyzwanie.”

Mecz najgorszej z najlepszą drużyną Premier League pokaże Canal Plus Gol w sobotę o godzinie 16:00. Uzupełniliście już swoje zapasy waleriany i melisy?

Podziel się wpisem:

  • Nawet jeśli ma wystarczyć to drużyna musi zacząć grać , bo same się te mecze nie wygrają.

  • Było teraz trochę czasu na przygotowanie zespołu. Szkoda tylko, że od razu MU, choć z drugiej strony tak czy siak bym się już nie pchał z wielkimi nadziejami.

  • rumbi

    MU czy Reading, to nie ma znaczenia. Przegrywamy ze słabeuszami, więc jakie to ma znaczenie? Czy jako fan jestem "podekscytowany"? Nie. Będę podekscytowany jak będzie nam brakować przed ostatnią kolejką 3 punkty do utrzymania. Mecz z MU będzie pewnie nerwowy, ale potraktuję go na luzie w sensie utrzymania. Super byłoby wygrać (zremisować zdecydowanie mniej super), ale do pozostania w lidze daleeeeeeeka droga.

  • kola

    Zgadzam się z powyższym komentarzem że nie ważne z kim gramy i musimy zacząć wygrywać z kazdym tym bardziej że z bezpośrednimi rywalami też się jeszcze spotkamy a oni mają dokładnie taki sam plan jak my.
    Niestety w naszej sytuacji same pkt to połowa drogi,potrzebne są jeszcze potknięcia rywali a na tą chwilę prezentuja lepszą formę.W wyliczenia nie wierzę.Mam nadzieję że w Dubaju HR tknął ducha w zespół no i wraca Remy…