Anelka coraz bliżej powrotu do Premier League

West Ham oraz QPR wyraziły zainteresowanie pozyskaniem francuskiego napastnika Nicolasa Anelki. 33-latek zaliczył bardzo kiepski sezon w Chińskiej lidze strzelając jedynie trzy bramki, a jego zespół zakończył rozgrywki na dziewiątej pozycji. Były reprezentant Francji jest gotów zrezygnować ze swojego wysokiego kontraktu by odejść z drużyny na zasadzie wolnego transferu.

Wydaje się, iż pomimo kiepskiej postawy francuza Harry Redknapp wciąż widzi w nim rozwiązanie problemów w formacji ofensywnej z którymi boryka się QPR.

Rzecznik Chińskiego zespołu oznajmił, iż zawodnik rozpoczął już rozmowy z zespołem.

„Trwają rozmowy pomiędzy zawodnikiem a klubem, nie znam szczegółów, jednak żadna decyzja nie została jeszcze podjęta.”

Mówi się także o zainteresowaniu graczem Arsenalu Marouane Chamakhiem. Jak podaje The Daily Star Sunday, napastnik został odrzucony przez swój obecny zespół i prawdopodobnie zostanie sprzedany lub wypożyczony w nadchodzącym oknie transferowym.

Podziel się wpisem:

 • Abisyńczyk

  Tak, przyjdzie, dostanie kupę kasy i strzeli jedną bramkę. Za takich napastników serdecznie DZIĘKUJEMY.

 • superjurek

  Znowu w udziale mają przypaść nam jakieś odrzuty. Anelka z dorobkiem trzech goli i to w lidze chińskiej pewno rozstrzela się w QPR i będzie lekiem na całe zło w ofensywie.

 • Viking

  "pomimo kiepskiej postawy francuza Harry Redknapp wciąż widzi w nim rozwiązanie problemów w formacji ofensywnej z którymi boryka się QPR"
  Kiepski to on już był w Chelsea, teraz to on jest gorszy nawet od naszego Kiepskiego.

 • jarek1

  Z tych wszystkich emerytów, bądź powracających po kontuzji to wolę Anelkę. Jeżeli zaczną wprowadzać młodych do składu, to będzie się od kogo uczyć(Anelka, L.Ferdinand)