Hangeland na celowniku QPR

Jak donosi Fulham Chronicle QPR planuje pozyskanie defensora the Cottagers Brede Hangelanda za około 4 miliony funtów w zimowym oknie transferowym. Umowa 31-latka wygasa wraz z końcem obecnego sezonu i pomimo kilku miesięcznych rozmów klub nie zdołał namówić zawodnika do przedłużenia kontraktu. Teraz zespół z Craven Cottage prawdopodobnie pragnąłby jeszcze zarobić na kapitanie zespołu zanim będzie mógł odejść za darmo.

Boss QPR przyznał, iż pragnie rozwiązać problemy pomiędzy Hangelandem a Fulham i tym samym wzmocnić swoją drużynę.

Jak zapowiedział manager w przyszłym miesiącu możemy spodziewać się około pięciu wzmocnień w tym napastnika i na pewno środkowego obrońcy.

Podziel się wpisem:

 • jarek1

  Tylko dlaczego znowu średnia wieku min. 30 lat 🙁

 • Abisyńczyk

  Jeszcze się Jarku nie przyzwyczaiłeś do tego. Ja już przywykłem. Znów ściągną do nas 5-6 zawodników, ze średnią wieku 30+. Mnie osobiście zaczyna to już wszystko bawić. W zeszłym sezonie przeżyłem podobne zmiany kadrowe i sztabu szkoleniowego w Bałtyku, a efekt był taki, że drużyna zleciała z ligi. W tym roku szykuje się powtórka z rozrywki, ale tym razem w The Hoops. Smutne, aczkolwiek prawdziwe.

 • jarek1

  Niestety jest to smutne, ale prawdziwe.

 • superjurek

  Transfery z Fulham jakoś niezbyt dobrze mi się kojarzą. Wiek przemawia za doświadczeniem, ale nie przyszłością. My musimy skupić się na teraźniejszości.

 • Viking

  Hangeland to podstawowy stoper i jest zbyt dobry aby go Fulham sprzedał, nie wierzę w to, z pewnością się dogadają. Bardziej skupiłbym się na Dawsonie, który notorycznie grzeje ławę Tottenhamu a jest całkiem niezłym stoperem..