Mbia przyleciał do Londynu

Pomocnik Olympique Marsylii Stephane Mbia przyleciał dzisiaj do Londynu by porozmawiać z zespołami w sprawie transferu. Wierząc mediom zawodnik miałby dołączyć do nowego klubu jeszcze w tym tygodniu, a wśród zainteresowanych pozyskaniem pomocnika są QPR oraz West Ham. Kameruńczyk obecnie wyceniany jest na 4,5 miliona funtów. Przenosiny Mbia na Loftus Road miałyby być tylko połową transferu. W drugą stronę udać ma się Joey Barton, który ze względu na zawieszenie nie znalazł się w 25 osobowej kadrze na pierwszą rundę Premier League.

Mbia w barwach francuskiego zespołu rozegrał 100 spotkań strzelając 5 bramek. Zawodnik ma za sobą także 42 występy w pierwszej reprezentacji Kamerunu.

Podziel się wpisem:

 • marseillais

  zespół OM poleciał dzisiaj do Mołdawii, gdzie rozegra mecz z Sheriffem
  Tiraspol. W kadrze też jest Mbia, więc to wątpliwe że zamiast
  przygotowywać się z drużyną do spotkania poleciał do Londynu. Stephane
  wg słów trenera ma też jutro wystąpić, także raczej nikt by mu nie
  pozwolił szlajać się po świecie zamiast trenować 🙂 

  • Toma

   Angielskie media wcisnęłyby nam tylu zawodników, że nie zmieściliby się na trybunach. Wydaje mi się, że jednak w sprawie Mbia jest coś na rzeczy.

   • marseillais

     Mi również i mimo, że nie chcę tego transferu to jest on nieunikniony niestety i Mbia odejdzie z OM, dlatego chcę żeby poszedł do QPR. zmieńcie tylko trenera i będzie dobrze. 😀

    • "zmieńcie tylko trenera"
     Oj, gdyby to tylko od nas zależało 🙂

 • Viking

  Transfer raczej niemożliwy, trener kupuje tylko zawodników wypalonych powyżej 30-tki (z małymi wyjątkami kiedy się pomyli) ze znanymi nazwiskami których nikt nie chce…

 • Gssaf

  Jak tu sie zarejestrowaC? jesli chcecie wiecej osob na strnie powinna
  byc opcja zarejestrowania sie i wpisywania komentarzy w latwwy sposob
  zamiast `publikuj jako` i ustawiania gosc itp itp. pomyslcie nad tym