Redknapp: Byliśmy fantastyczni

Po derbowym meczu z Tottenhamem, szkoleniowiec QPR – Harry Redknapp – udzielił wywiadu po sobotnim meczu. Anglik twierdzi, że jego zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkanie.

– Dzisiejszy punkt jest dla nas bardzo ważny. Nie mógłbym prosić o więcej zaangażowania od moich zawodników. Graliśmy naprzeciwko drużynie klasy światowej. Czuję, że byliśmy dziś fantastyczni. Osobiście uważam, że ten rezultat może równać się ze zwycięstwem nad Chelsea. Julio Cesar? To bramkarz klasy światowej, to niepodważalne. Tych kilka interwencji  były bardzo ważnych. Testowany był przez całe spotkanie. Spurs w całym spotkaniu mieli jedną lub dwie bardzo dobre okazje, ale nie można temu zapobiec, skoro grasz z topowym zespołem. Tottenham miał wysokie posiadanie piłki, szczególnie w drugiej połowie.  Zdobyliśmy cztery punkty z Chelsea i Tottenhamem, grając na wyjeździe. Jesteśmy trudni do pokonania, tak to powinno wyglądać. To jedyna droga, by zdobyć dobre rezultaty.

Podziel się wpisem:

 • Viking

  Pani Harry remisami nie utrzymamy ligi, potrzebujemy zwycięstw… daj nam 8 zwycięstw do końca sezonu a będziesz naszym idolem.

 • Abisyńczyk

  Następny mecz grany z Młotami na ich terenie. Trudna sprawa, ale po raz kolejny liczę, że The Hoops sprawią nam niespodziankę i będzie nam potrzeba już tylko 7 zwycięstw 🙂

 • jarek1

  Z Młotami inny wynik jak wygrana, to kompromitacja.

 • Viking

  Haha dobre z tą kompromitacją. Remis będzie dla nas sukcesem, z tym że jak pisałem, remisami nie uratujemy ligi, potrzebujemy zwycięstw i to aż 8.

 • jarek1

  Z ambicjami na pozostanie w PL, takie mecze NALEŻY wygrywać !
  Przyznasz że nie inaczej, oczywiście mogę się mylić.