Redknapp zostaje i snuje plany na przyszłość?

Boss QPR Harry Redknapp przyznał, iż powrót do Premier League po jednym sezonie w niższej lidze rozgrywkowej będzie niesamowicie trudny.

Jak jeszcze przed sobotnim meczem ze Stoke, fani Queens Park Rangers liczyli na ostatni zryw ich ulubieńców, na serię kilku zwycięstw na które czekają w sumie przez cały sezon, to teraz gdy Rangersi nie zdołali zainkasować kompletu punktów w piątym meczu z rzędu, przyszłość klubu ostatecznie się wyjaśniła.

Redknapp stwierdził, iż będzie starał się wprowadzić klub spowrotem do elity jak najszybciej, jednak dodał także, iż rozgrywki w Championship nie należą do łatwych.

„Myślę, że to dobrze dla klubu kiedy kibice mówią:” Oni wrócą do Premier League w następnym sezonie” jednak nie będzie tak łatwo, nie macie co się łudzić.”

„Championship to trudna i wymagająca liga, tam potrzebujesz zawodników gotowych do gry w każdy dzień tygodnia.”

„Potrzebujesz silnych, walecznych postaci i za takimi będziemy się rozglądać.”

Podziel się wpisem:

  • jarek1

    Nie wiem dlaczego, ale mam chwilowo dosyć jego pie..nia.
    A to z daleka śmierdzi asekuracją, przynajmniej jak dla mnie.

  • Viking

    Tak, już dawno mam dosyć jego i jego pitolenia. Jak dla mnie ściemnia, asekuruje się gra na zwłokę jak Hjus aby tylko jak najdłużej pobierać wysokie pobory. Jeśli pozostanie dalej trenerem to nie wrócimy tak szybko z powrotem. On już się wypalił, zagubił, teraz tylko odcina kupony od swojego znanego nazwiska. Poza tym jest za stary, do budowania nowego zespołu (a może to potrwać kilka lat) potrzebny jest ktoś młodszy z werwą , niewypalony.