Ricardo Carvalho blisko QPR

Queens Park Rangers oraz Real Madryt dogadały się w sprawie rocznego wypożyczenia obrońcy mistrza Hiszpanii Ricardo Carvalho. 34-letni obrońca uda się na Loftus jak tylko uzgodni z klubem warunki umowy. Doświadczony obrońca opuścił przygotowawczy tour Realu w Stanach Zjednoczonych przez co pojawiły się spekulacje o jego rychłym odejściu z zespołu. Carvalho poprzednio występował w Chelsea gdzie rozegrał sześć udanych sezonów. Teraz jego doświadczenie może bardzo pomóc QPR i utrzymywać klub z dala od strefy spadkowej.

Carvalho zdobył trzy ligowe tytuły podczas sześcioletniej przygody na Stamford Bridge oraz jeden tytuł mistrza Hiszpanii będąc w Realu.

Podziel się wpisem:

 • Metsqpr

  Carvalho, nie Calvarho. 😉

  • Toma

   +1 dla korekty obywatelskiej

 • Viking

   No tak Carvalho pasuje idealnie do koncepcji trenera jest stary, wypalony i nikt go nie chce. Jak bedziemy sprowadzać dalej takich "dziadków" to 0:5 bedzie niezłym wynikiem. Trener pogubił się do reszty…zamiast sprowadzać 34letnich słabych stoperów (Carvalho, Nelsen) kupił by jednego dobrego np.Dawsona, ale kto go zrozumie tego dziwaka…

  • Abisyńczyk

    Viking, chyba jednak ma rację. Sprowadzanie podstarzałych piłkarzy do niczego nie prowadzi (patrz mecz ze Swansea City). To może były by dobre w 3 lidze, a to jest przecież PL.

 • jarek1

  Oby tym naszym weteranom chciało się walczyć za QPR, a to pokaże najbliższy mecz w sobotę.

 • Busby

  Problemem nie jest wiek piłkarzy, tylko ich rola w poprzednim klubie lub przerwa. 90% pozyskanych zawodników, jest niechciana lub nie grała jakiś czas. Nie jest tak przecież bez powodu.