Wilson Palacios wzmocni QPR?

Opiekun Queens Park Rangers – Harry Redknapp – jest zdeterminowany, by po raz drugi ściągnąć do swojego zespołu obecnego gracza Stoke City – Wilsona Palaciosa.

Cztery lata temu, gdy jeszcze Harry Redknapp był szkoleniowcem Tottenhamu, kupił Palaciosa za 12 milionów funtów. Obecny Boss QPR chce ponownie zakontraktować tego piłkarza.

Wilsonowi nie idzie dobrze w Stoke. Trener Garncarzy – Tony Pulis – nie jest zadowolony z pracy, jaką wykonuje Palacios, dlatego chętnie puści 28-latka do innego klubu. To niemal pewne, że tym zespołem będzie Queens Park Rangers, o czym informuje nas ojciec samego zawodnika – Eulogio Palacios.

– Wilson pójdzie do QPR. Ich trener (Hary Redknapp ed.) chętnie zakontraktuje mojego syna, on zna go doskonale. Wilson zmieni klub, ponieważ nie ma szans gry w Stoke.

Podziel się wpisem:

 • jarek1

  Czy wzmocni to powie nam zapewne Viking 🙂

 • Viking

  Już mówię: tylko nie Palacios. On nawet w przeciętnym Stoke rzadko nawet na ławę się załapuje więc jakim cudem miałby nas wzmocnić. Mało tego, że nie jest to wzmocnienie tylko osłabienie to jeszcze zapewne Harry wywali na niego jakąś kasę, która przydałaby się na jakieś prawdziwe wzmocnienia. Poza tym ma nadwagę…popatrzcie na zdjęcie.

 • Abisyńczyk

  Zdjęcie, podobnie jak telewizja, dodaje 5 kilogramów 😉

 • Viking

  To zatem musiała być telewizja analogowa bo dodała mu jakieś 15.