Bircham: Spodziewajcie się znanych nazwisk

Marc Bircham przyznał, iż kibice QPR mogą spodziewać się jeszcze kilku znaczących wzmocnień w tym oknie transferowym. R’s przygotowują drużynę która ma uniknąć walki o utrzymanie i postarać się o miejsce w pierwszej połówce tabeli. Do zespołu przyszło już 5 zawodników i wygląda na to, że przyjdzie nam powitać na Loftus Road jeszcze kilka nowych nabytków. Marc Bircham postanowił wypowiedzieć się na temat transferów oraz przyszłości QPR.

„Park to zawodnik z wielkim nazwiskiem i takich właśnie piłkarzy planujemy sprowadzić jeszcze przed startem ligi.”

„To wielka szansa QPR. W ostatnim roku walczyliśmy o utrzymanie. Hughes po przyjściu na Loftus Road musiał utrzymać drużynę w najwyższej lidze rozgrywkowej. Teraz mamy więcej czasu i musimy zbudować dobry zespół.”

„Szkoleniowiec zespołu wykorzystał swoje znajomości w Manchesterze United co zaowocowało dwoma transferami. Myślę, że to jeszcze nie koniec i przyjdzie nam zobaczyć kilka kolejny transferów.”

„Planujemy budowę nowego ośrodka treningowego oraz wiele mówi się o nowym stadionie. Jako kibic przez wiele wiele lat oraz były gracz QPR uważam, że przyszłość tego zespołu zapowiada się wspaniale. Nigdy nie powodziło nam się tak dobrze.”

Dotychczas na Loftus Road zawitali: Andy Johnson, Ryan Nelsen, Fabio, Robert Green, Samba Diakite, a Park Ji-Sung na dniach ma podpisać kontrakt.

źródło: talksport.co.uk

Podziel się wpisem: