Bothroyd w 10 najgorszych transferów według Daily Mail.

Koniec sezonu jak co roku obfituje we wszelkiego rodzaju podsumowania i plebiscyty. Niestety żadnemu z naszych piłkarzy nie grożą pieśni pochwalne poprzedzone prestiżowymi wyróżnieniami. Niezależnie od ostatecznego rezultatu, w perspektywie całego sezonu z pewnością mamy prawo być rozczarowani postawą The Hoops.

Złożyła się na nią słaba gra całkiem sporej grupy zawodników. Jednego z nich postanowili docenić dziennikarze Daily Mail umieszczając go w zestawieniu najgorszych transferów Premier League w tym sezonie. Jay Bothroyd, bo o nim mowa, zajął w tej niechlubnej klasyfikacji 7 miejsce.

Anglik wcześniej występował w barwach Cardiff gdzie prezentował przyzwoitą skuteczność i został nawet powołany do kadry. Wydawało się, że QPR zrobiło dobry interes pozyskując latem zawodnika za darmo.

Niestety 29 latek nie poradził sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej i strzelił zaledwie dwie bramki (w przegranych meczach z Tottenhamem i Manchesterem City).

Należy spodziewać się, że napastnik opuści drużynę Rangersów po sezonie.

Poniżej znajdziecie klasyfikację najgorszych transferów według Daily Mail. Zachęcam was też do dyskusji na naszym forum, w temacie poświęconym >ocenie zawodników<

10. David Ngog – Bolton (£4mln Liverpool)
9. Romelu Lukaku – Chelsea (£18mln Anderlecht)
8. Samir Nasri – Man City (£24mln Arsenal)
7. Jay Bothroyd – QPR (Za darmo Cardiff)
6. Jordan Henderson – Liverpool (£16mln Sunderland)
5. Wilson Palacios – Stoke (£8mln Tottenham Hotspur)
4. Connor Wickham – Sunderland (£13mln Ipswich)
3. Charles N’Zogbia – Aston Villa (£9.5mln Wigan)
2. Roger Johnson – Wolves (£7mln Birmingham)
1. Stewart Downing – Liverpool (£20mln A.Villa)

Podziel się wpisem: