De Jong, Given i Wanyama, czyli paczka newsów transferowych

Jak donosi The Daily Star Sunday Manchester City przedstawił De Jongowi nową ofertę czteroletniego kontraktu w ramach którego piłkarz miałby zarabiać 95,000 funtów tygodniowo. Pojawiła się też informacja o tym, że jeśli zawodnik nie zdecyduje się przedłużyć umowy z klubem zostanie wystawiony na sprzedaż za około 10 milionów funtów. Holenderskim pomocnikiem interesują się Inter, QPR oraz Arsenal.

Mark Hughes jest gotów by złożyć ofertę opiewająca na 3 miliony funtów za irlandzkiego bramkarza Aston Villi Shay’a Givena. 36-latek miałby zastąpić zeszłoroczny nr. 1 w bramce Rangersów czyli Kenny’ego, którym jak na razie interesują się Ipswich oraz Leeds. – The Sun.

Według The Sunday Mail QPR, Stoke oraz Liverpool będą walczyć o pozyskanie reprezentanta Kenii Vicotra Wanyama. 20-latek miałby być idealnym zastępcą dla zawieszonego Joeya Bartona.

Na celowniku QPR znalazł się piłkarz Anderlechtu Jordan Lukaku. 17-latek jest młodszym bratem napastnika Chelsea i przez ostatnie 18 miesięcy był pod obserwacją ze strony The Blues oraz Arsenalu.

Podziel się wpisem: