Deportivo kontra Getafe CF 1:1 [bramki]

Po sensacyjnym zwycięstwie nad Realem Madryt, Luis Garcia wraz ze swoimi podopiecznymi udał się na ligową potyczkę do La Corunii. Wszyscy obserwatorzy ligi hiszpańskiej zastanawiali się, czy Getafe jest w stanie powtórzyć sukces sprzed tygodnia, czy raczej był to jednorazowy wyskok drużyny skazywanej na walkę o utrzymanie.

Jak dobrze wiemy Azulones na wyjazdach radzą sobie zdecydowanie gorzej niż na własnym boisku i w tej perspektywie trzeba ocenić remis z drużyną Deportivo jako sukces. Zwłaszcza, że w zespole zabrakło sprzedanego w ostatniej chwili Miku. Cóż, najwyraźniej do łask będzie musiał znowu powrócić Colunga.

Luis Garcia:
„Cztery punkty, które dotąd zdobyliśmy nie są złym wynikiem.”

„To jest zupełnie inny start niż w zeszłym roku. Teraz jesteśmy drużyną z ambicjami, która chce wygrywać.”

„W pierwszej połowie graliśmy jak gospodarze, niestety później nie byliśmy wystarczająco asertywni.”

„To był dziwny mecz, po którym nie wiem czy być szcześliwym czy smutnym, ale na pewno jestem zadowolony z postawy moich zawodników.”

Deportivo La Coruna – Getafe CF 1:1 (1:1)
Bramki: Riki (6) – Barrada (26)

Deportivo:
Aranzubia; Pablo, Aythami, Marchena, Evaldo, Aguilar, Dominguez (Andre Santos 83), Gama (Camunas 50), Valeron (Nelson Oliveira 59), Pizzi, Riki

Getafe:
Moya, Valera, Lopo, Alexis, M. Torres, Michel, Torres, Leon, Barrada (Juan Rodriguez 90), Lafita (Gavilan 64), Colunga (Alcacer 70)


Deportivo 1-1 Getafe przez fasthighlights2013

Podziel się wpisem: