FA Cup: Z Chelsea w czwartej rundzie!

Rozlosowane zostały pary czwartej rundy FA Cup! Zwycięzca drugiego spotkania pomiędzy QPR a MK Dons w następnej etapie rozgrywek zmierzy się z Chelsea Londyn. W pierwszym meczu Rangersi uratowali remis w ostatniej minucie spotkania za sprawą Helgusona, i już niedługo będą mieli szansę zagwarantować sobie awans podczas rewanżowego pojedynku na Loftus Road. Spotkanie przed własną publicznością oraz chęć przerwania kiepskiej passy powinny odpowiednio zmotywować graczy R’s do odniesienia zwycięstwa. Jeśli QPR nie zawiedzie w nadchodzącym spotkaniu, to stanie twarzą w twarz z Chelsea po raz drugi w tym sezonie. Za pierwszym razem The Hoops pokonali The Blues 1:0 na własnym stadionie po bramce Helgusona. Jednak patrząc na obecną formę R’s powtórzenie tego wyczynu w FA Cup będzie ekstremalnie trudne.