Faurlin nie zagra do końca sezonu!

Niestety stało się to, czego obawiali się fani QPR.  Alejandro Faurlín z powodu kontuzji kolana raczej  nie zagra już w tym sezonie. Argentyńczyk doznał urazu w sobotnim  meczu FA Cup z MK Dons.  Szczegółowe badania przeprowadzone w dniu wczorajszym potwierdziły najgorsze – prześwietlenie wykazało u pomocnika R’s zerwanie wiązadeł krzyżowych w prawym kolanie…

„Teraz najważniejsze jest, aby z kolana zeszła opuchlizna. Dopiero później zastanowimy się nad działaniami dotyczącymi rekonstrukcji zerwanego więzadła” – zakomunikował dla oficjalnej strony QPR główny lekarz zespołu Nigel Cox.

Wszystko wskazuje na to, iż „The Hoops” będą musieli dokończyć tegoroczną kampanię o przetrwanie w szeregach Premiership bez kreatywnego pomocnika z Argentyny. Potwierdzają to też słowa Nigela Coxa – „W takich przypadkach trudne jest prorokowanie okresu powrotu do treningów, ale w tym wypadku wszystko wskazuje na to, że dla Alejandro ten sezon już się skończył”.

W tym sezonie 25-latek  był pewniakiem do gry w wyjściowym składzie QPR. W obecnych rozgrywkach w 20 spotkaniach Premier League zdobył jednego gola.

Podziel się wpisem: