Gabbidon: Zbudujmy zaufanie!

Dzisiaj odbędzie się mecz rewanżowy trzeciej rundy FA Cup w którym Rangersi zagrają MK Donks przed własną publicznością na Loftus Road. Dziewięć dni temu „The Hoops” jeszcze pod wodzą Neila Warnocka zremisowali 1-1. Jednak nikt nie wyobraża sobie odpadnięcia londyńczyków z walki o puchar Anglii z drużyną z niższej klasy rozgrywkowej. Przedmeczowej wypowiedzi dla qpr.co.uk  przed dzisiejszym meczem udzielił 32 letni obrońca, który pozostaje optymistą, wierzy w dzisiejsze zwycięstwo a nawet końcowy sukces swojej drużyny w tym turnieju. Anglik mówi też o zaufaniu jakie musi zbudować cała  drużyna, gdyż według niego jest ono fundamentem sukcesów..

„Dobra gra w pucharach może być odskoczą, która  może pomóc przejść na wygrywanie w lidze”

Puchar może być odmiennością dającą pozytywny impuls, jeśli w lidze nie idzie Ci dobrze, ale może także działać w drugą stronę..”

„Chcemy pokazać dobry styl i wygrać ten mecz”.

„Zwycięstwo  na pewno da nam poczucie zaufania we własne umiejętności przed sobotnim spotkaniem z Wigan”

Kilka dni temu Rangersi przegrali z Newcastle 1:0 lecz piłkarz uważa ,że mimo porażki zespół zaprezentował się całkiem dobrze i w tym meczu można dostrzec plusy:

„Uważam ,że wyglądaliśmy nieco lepiej pod każdym względem.”

„Broniliśmy lepiej jako drużyna, potrafiliśmy stworzyć sobie okazje. Nie zasłużyliśmy na przegraną,  w tym meczu zdecydowanie były plusy które musimy z niego wynieść”.

Spotkanie trzeciej rundy FA CUP , QPR vs MK Dons już dzisiaj ogodzinie 21:00!

 

 

 

 

 

Podziel się wpisem: